האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו''ל - חשיבות הביטוח

ביטוח נסיעות לחו''ל - חשיבות הביטוח

ביטוח נסיעות לחו''ל - חשיבות הביטוח

חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל

נתחיל בכך שברגע שאנחנו יוצאים מגבולות הארץ לטיול, עבודה, אפילו קפיצה קטנה לחו"ל אנחנו לא מכוסים מבחינת הביטוח הבריאותי.

חוק ביטוח בריאות ממלכתי אינו מכסה אף מקרה רפואי מחוץ לגבולות מדינת ישראל.

חשוב לזכור שהביטוח הנסיעות שנרכש בארץ הוא זה שילווה אותנו לאורך כל הטיול, לכן חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף ואיכותי.

יש להתאים את הביטוח נסיעות לחו"ל ע"פ הצרכים האישיים של כל אחד ואחד  למשל האם אנחנו הולכים לעשות טיול תרמילאי, ספורט אתגרי, סקי, נשים בהריון, האם אנחנו סובלים ממחלה כלשהי, נוטלים תרופות – את כל הדברים האלו יש להיוועץ עם סוכן הביטוח ולהתאים את הכיסוי הביטוחי המתאים לאותה נסיעה.

יש לזכור שתאונות, מחלות, טיפולים לילדים, טיפולי שיניים, החמרה של מחלה קיימת - כל אלה ועוד עולים כסף רב - ורק ביטוח נסיעות לחו''ל  מתאים יכסה את ההוצאות הללו בשעת הצורך.

חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל – במקרה של אשפוז ההוצאות הרפואיות מגיעות לסכומים של אלפי דולרים, וזאת עוד מבלי לחשב את ההוצאות הנלוות לכך. הטסה רפואית, פינוי אווירי, כרטיס טיסה , כרטיס מלווה, ועוד....

אפילו ביקור קטן אצל הרופא המצריך לאחר מכן מתן תרופות, כל אלו יעלו לנו הרבה מאוד כסף כל עוד אנחנו לא נמצאים בארץ ונמצאים במדינה זרה.

בנוסף יש לקחת בחשבון את נושא של ביטול טיסה.

היה ואנחנו נאלצים לבטל את הטיסה שלנו, חלילה עקב תאונה או מחלה, מוות מדרגה ראשונה... במידה והביטוח נסיעות נרכש 30 יום או 90 יום (תלוי באיזה חברה) לפני מועד הטיסה נהיה מכוסים מבחינת הביטוח ונוכל לקבל את כספנו בחזרה, בגין כרטיס הטיסה וההוצאות הנלוות לכך.

לכן ברגע שאנחנו קונים כרטיס טיסה, יש לרכוש ביטוח נסיעות מיד לאחר מכן. ולא לחכות לרגע האחרון...

כמו כן יש לבדוק האם הפוליסה מכסה ונותנת מענה להטסה רפואית, הגבלה לימי אשפוז, שכר מנתח, טיפולי שיניים – יש לבדוק את איכות הפוליסה ולבדוק האם אנחנו זקוקים להרחבה נוספת בהתאם לטיול שלנו.

בפוליסה שלנו הוצאות רפאויות ישולמו במקום (על ידי כרטיס הפספורט קארד)! בנוסף, לא תיהיה השתתפות עצמית בגין תשלום זה...

איך עובד הכרטיס המגנטי?

מאד פשוט –לא מרגישים טוב? (בשביל זה עשיתם ביטוח) תקשרו למוקד העומד לרשותכם 24/7 בשיחה רגילה או שיחת חינם (טלפון נייח) ותפתחו קריאה ממש כמו בצבא...

לאחר שפתחתם קריאה המוקד טוען את כרטיס הפספורט בכסף מזומן! וכך קורה מצב שבמקום שתוציאו כסף מהכיס ותשלמו על הוצאות רפואיות... התביעה משולמת במקום וללא השתתפות עצמית בכלל...

נשמע טוב אה, אז זהו שזה באמת עובד!

 

 

 

סוכנות הביטוח I-SAFE משווקת גם את הפוליסות של חברת מגדל חברה לביטוח
התנאים של ביטוח נסיעות דרך חברת מגדל אלו תנאי ביטוח ומחירים יחודיים לנו
מוזמנים להתרשם במקביל...

הכי חשוב, טוסו, תיהנו ותחזרו בשלום !
אנחנו פה לשירותכם – 09-7457046