האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
מתי כדאי לעשות ביטוח לעסק?

מתי כדאי לעשות ביטוח לעסק?

/מתי-כדאי-לעשות-ביטוח-לעסק-

כל עצמאי שפותח עסק יודע שבלי ביטוח לא מתחילים כמעט לעבוד, בוודאי אם הוא בעל מקצוע שכרוך במגע עם חומרים וציוד שונים. יש סוגי ביטוח שונים לעסקים שונים כדאי להכיר ולכסות בכמה שיותר את העסק שלכם משום שגם אם הפגיעה היא לא בכם ישירות, הפגיעה בלקוחות שלכם, חלילה, עלולה לגרור תביעה כספית ניכרת שתסכן את יכולתכם לעמוד בעלויות שלה. בכל הקשור לביטוח עסק אין טעם לסמוך על כך שאולי לא יקרה דבר משום שאתם בעלי מקצוע מצוינים. נוסף על כך, יש חוקי מדינה שמחייבים היערכות בדיוק למצבים כאלה כדי לוודא שאנשים הנפגעים מפעילות של העסק שלכם לא יישארו ללא פיצוי ראוי במקרה של פגיעה או נזק שנגרם להם או לענייניהם השונים כשבאו אליכם לקבל שירות.

ביטוחים שונים למטרות שונות

ראשית, בטחו את העסק שלכם. בין אם מדובר בבניין משרדים או רק משרד קטן, בין אם אתם עובדים מהבית או במפעל, למבנה ולנכסים הנמצאים בו יש ערך כספי רב ואתם עלולים להינזק כספית מההפסדים שייגרמו לכם בכל מקרה שאין לכם שליטה עליו, כמו שריפה, שיטפון, גניבה ושוד, מלחמה, פגיעה בציוד מכוונת או בשוגג, ציוד לא תקין, עובדים שנפגעו או שראו עצמם נפגעים כתוצאה מהמתקנים והחומרים או העבודה שביצעו למענכם בשטח העסק או מחוצה לו. הכתובת תמיד תהיה אתם ולכן כדאי לכם להיות מוכנים לכל מקרה שבו עובד ייפגע באמת או ירצה לתבוע אתכם על מה שנראה בעיניו נזק ויגרום לכם עלויות טיפול נוספות.

לקוחות שאינם מרוצים

גם אם אתם בטוחים שהמוצרים שאתם מוכרים מעולים והשירות שאתם מעניקים ללקוחות הוא ללא רבב, תמיד יהיו לקוחות שלא יהיו מרוצים וחלקם אף יחליט לגמול לכם בתביעה לפיצוי על מה שמתפרש אצלם כעוגמת נפש או פגיעה כלשהי שנפגעו בתוצאה מכך שהשתמשו בשירותיכם. גם אם בסופו של דבר אתם בטוחים שלא יכולתם לעשות שום דבר אחרת ושהנזק שנגרם אינו באשמתכם, אל תשאירו דברים ליד המקרה. כסו את עצמכם על כל מקרה של פרשנות שעלולה לגרור אתכם במשך שנים בבתי המשפט, לפגוע בשמכם הטוב ולגרום לכם להוצאות לא מבוטלות. בזמן הזה עלולות אפילו להיות השלכות על תפקודכם בעסק ועל עובדת קיומו, ולכן עדיף שאת כל המקרים הבלתי נמנעים האלה תנהל חברת ביטוח שמתמחה בביטוח בתי עסק ובכל הסעיפים שחשבתם עליהם וגם כאלה שלא תיארתם לעצמכם שיכולים להיות.