האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק

מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק

מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק

מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק


האם מחירי ביטוח נסיעות השתנו בביטוחי הבריאות בשל משבר הקורונה? מהם החריגים בביטוח הבריאות והאם בני שבעים ומעלה יכולים לרכוש ביטוח נסיעות? כיצד משפיע הדרכון הירוק על קבלת ביטוח הבריאות לחו"ל?


מגפה עולמית היא תזכורת מצוhttps://www.i-safe.co.il/%D7%A6%D7%95%D7%A8-%D7%A7%D7%A9%D7%A8ינת לחשיבות הגדולה של ביטוח נסיעות בעת שהייה בחו"ל. בזמן המגפה אנשים רבים מצאו עצמם תקועים במדינות מסוימות, נדבקים בהן בקורונה או נקלעים לשלל מצבים בשל סגירות שדות תעופה.
מי שהתחסן לקורונה זכה לקבל דרכון ירוק, כרטיס כניסה וגישה למקומות רבים בשל העובדה שהוא אינו יכול להידבק יותר במחלה. מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק גם השתנו מעט, אך מי שנהנה מהם הכי הרבה הם הטסים, שיכולים פחות או יותר לחזור לשגרה מלאה.


מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק – מה משפיע על המחירים?  
מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק דומים למדי למחירים שהיו טרום עידן הקורונה. בסופו של דבר, אחרי ההשקעה על כרטיסי טיסה, בילויים, בתי מלון ואטרקציות, אין כל סיבה לחסוך דווקא במקום החשוב ביותר – הבריאות שלך.
כאשר מדובר על אנשים צעירים ובריאים שחוסנו לקורונה, עלות הביטוח תהיה נמוכה במיוחד ותסתכם בשלושה דולרים פחות או יותר לכל יום נסיעה. ככל שגיל המבוטח עולה כך תעלה הפרמיה ליום, אך איך שלא מסתכלים על זה – העלויות הן מזעריות לעומת ההוצאה הכללית על הנסיעה.


האם זול הוא בסוף יקר?
בהחלט כן. מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק מורכבים מנושאים רבים, יש את מה שלא ניתן לשנות ואת מה שכן ניתן לשנות. למשל, אם אדם הוא מעל גיל 70, גם אם חוסן נגד קורונה, יצטרך לספק הצהרת בריאות ולקחת בחשבון שתקופת הביטוח תהיה קצרה יותר מאדם מחוסן בן 45.
הרחבות נוספות לביטוח
בסופו של דבר המגפה חדשה, עדיין לומדים אותה ואת השלכותיה, החיסון הוא מבורך והוא מסייע לפתיחת השמיים, אך הוא לא מכסה על הכול. כאשר בוחרים פוליסת ביטוח זולה, שאין לה הרחבות או כיסויים נוספים כמו למשל כיסוי למקרה ביטול או קיצור נסיעה.
כמו כן, אין לשכוח את ההרחבות הרגילות שרלוונטיות יותר מתמיד – כיסוי עבור גניבה או אובדן ציוד יקר ערך. בסופו של דבר מסודר על הבדל של כמה דולרים ליום והדבר מאפשר לנסוע בלב שקט.
כל הכיסויים המתאימים עבורך


I-SAFE סוכנות ביטוח מתמחה במתן פתרונות ביטוח נסיעות לכל שכבות האוכלוסייה ולכל נסיעה. אנו מתאימים פוליסות ביטוח לאנשים שקיבלו חיסון לקורונה, לכל היעדים המבוקשים ובכיסויים מיוחדים, כל זאת תוך ליווי אישי והצעות מחיר ללא תחרות. מחירים בביטוח נסיעות דרכון ירוק לא צריכים להיות שונים עבורך ואנו נעשה הכול כדי שתקבל את החבילה המשתלמת ביותר.
להצעת מחיר משתלמת, לייעוץ ולקבלת מידע נוסף כדאי ליצור קשר עם המומחים של I-SAFE סוכנות ביטוח כבר עכשיו!

 

למחירי הביטוח נסיעות העדכננים כל חברות הביטוח - צרו קשר  צוות I-SAFE