האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
האם צריך לעשות לעמדת טעינה חשמלית ביטוח?

האם צריך לעשות לעמדת טעינה חשמלית ביטוח?

האם צריך לעשות לעמדת טעינה חשמלית ביטוח?
כמה עולה לעשות לעמדת טעינה חשמלית ביטוח? באילו מקרים מומלץ לעשות ביטוח לעמדת טעינה חשמלית? למי מבעלי הרכבים החשמליים כדאי לשקול לרכוש ביטוח לעמדת טעינה חשמלית?
ההחלטה על מעבר מרכבים השורפים דלק וגורמים לחור באוזון של כולנו ובכיס שלך לרכבים חשמליים היא ירוקה ומשתלמת כלכלית. דבר זה נכון אפילו כאשר מתחשבים בעובדה שרכבים חשמליים הם יקרים יותר מרכבים מהדור הישן. המעבר לרכב חשמלי כולל מספר שינויים באורח החיים של בעלי הרכב, העיקרי שבהם הוא שהחיפוש אחר תחנות דלק מתחלף בחיבור המכונית לעמדת הטעינה אשר מיקמת במקומות האידיאליים עבורך.
עמדות טעינה לרכבים חשמליים, מעבר לאלו המפוזרות ברחבי הארץ, ניתנות לרכישה ובמרבית המקרים מגיעות עם הרכב. חשוב לזכור כי עמדות הטעינה חלק מהותי מהיכולת שלך להשתמש ברכב, שהן נשענות על תשתיות חשמל בעוצמות גבוהות ושהן נמצאות בחוץ. מסיבה זו, לצד ביטוח הרכב החשמלי החדש שלך לא כדאי לך לשכוח לעשות לעמדת טעינה חשמלית ביטוח.
מדוע חשוב לעשות לעמדת טעינה חשמלית ביטוח?
מעבר לכך שמדובר במכשיר חשמלי יקר אשר תקלות בו יכולות לגרום לנזקים ברכב החשמלי שלך, עמדות טעינה חשמליות מחוברות לתשתיות החשמל שלך ונמצאות במקומות שבהם הן חשופות למגוון סכנות הכוללות ילדים סקרנים, חיות רחוב, נהגים חסרי תשומת לב, גורמים עברייניים וכמובן מזגי אוויר קיצוניים ועקביים.
מאחר ועמדת הטעינה היא שלך, האחריות על כל הנזקים שיכולים להיגרם בסביבתה לרכוש ולבני אדם היא עלייך. כיסוי ביטוחי נכון לעמדת טעינה חשמלית הוא הדרך היחידה שלך להבטיח כי המעבר לשימוש ברכב חשמלי יעלה על כל הציפיות שלך בלי לשים אותך בסכנה להוצאות כלכליות משמעותיות ואף לאחריות כלכלית על מצבים שבהם אנשים נפצעו או גרוע מכך.
האם כשיש אחריות על עמדת טעינה חשמלית ביטוח הוא מיותר?
אחריות על עמדת טעינה חשמלית היא אינה תחליף לביטוח, אף על פי שהתחשבות בה תוכל לעזור לך לצמצם את הכיסוי הביטוחי ובכך את עלויות הביטוח. אחריות על מוצר תקפה רק לנזקים למוצר עצמו ורק לאלו אשר נכללים במסגרת הזמן שלה.
מצד שני בעוד ביטוח יוכל לעזור לך לקבוע תקרת הוצאות על תיקונים שיהיה לך בהם צורך בעתיד, החלק העיקרי בו הוא ההגנה עלייך מפני הוצאות אשר יכולות להיגרם לסביבת עמדת הטעינה, לאנשים בה ולתשתיות החשמל שאליהן היא מחוברת, דבר שאין שום אחריות שתגן עלייך מפניו.
כדי לעשות לעמדת טעינה חשמלית ביטוח במחיר הנמוך ביותר מומלץ לבחון בקפידה את האחריות שקיבלת על עמדת הטעינה החשמלית ולחפש אחר כיסוי ביטוחי ללא חפיפות בתקופת הזמן בה האחריות תקפה.
I-SAFE סוכנת ביטוח שעוזרת לך לחשוב על הכל
אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר טלפוני ולקבל ייעוץ ללא התחייבות בנוגע לביטוח עמדת טעינה חשמלית, לקוחותינו נהנים מתהליך השוואת מחירים מהיר שבמסגרתו מתקבלות הצעות מחיר מתחרות מתשע חברות הביטוח המובילות בארץ.