האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה

דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה

דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה

דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה


כיצד הדרכון הירוק משפיע על ביטוח הנסיעות? האם ניתן לנסוע גם למדינות אדומות ולהיות מכוסה בריאותית לאחר חיסון קורונה? האם מבוגרים צריכים להמציא אישור רפואי בכל זאת לאחר חיסון קורונה?


משבר הקורונה הזכיר לכולם אילו סיכונים יכולים להיות בעת נסיעות לחו"ל ובמיוחד היום כשהעולם נמצא במשבר עולמי סביב המגפה. אמנם השמיים נסגרו לתקופה מסוימת, אך כיום ניתן לטוס ולחזור לטייל ולעשות עסקים ברחבי העולם וליהנות מביטוח רפואי מקיף. כשמדובר על מחזיקי דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה מבטיח למעשה אפשרות לטוס כמעט לכל מדינה וגם לאדומות ביניהן.


דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה
– השפעת הדרכון על ביטוח הנסיעות
בכל הנוגע לדרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה בעצם שינה את תחום התעופה מחדש. אם עד עכשיו שדות התעופה היו סגורים, אנשים היו צריכים להיכנס לבידוד לפני טיסות או הסתכנו בבידוד שיבטל להם את הטיסה. אנשים מחוסנים כיום יכולים להזמין טיסה, לחתום על הצהרת בריאות ולרכוש לעצמם ביטוחי נסיעות ממש כמו בעבר. גם אנשים שמבקשים לנסוע למדינות אדומות יכולים לעשות זאת ללא חשש שלא יהיו מכוסים מבחינה בריאותית.


האם יש הבדל בביטוח למחוסנים אחרי גיל 70?
כן, ההבדל הוא בהצהרת הבריאות ובמשך הכיסוי. אנשים מעל גיל 70 יצטרכו להמציא אישור רפואי לצד הצהרת הבריאות. כמו כן, בדרך כלל הכיסוי יהיה לפחות ימים מאשר צעירים ויש לקחת נושא זה בחשבון כאשר מזמינים כרטיס טיסה. יש לזכור – הקורונה היא לא האיום הבריאותי היחידי על אנשים וגם דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה לא מבטיח שיד לא תישבר ושלא תהיה הדבקה במחלה אחרת.


מה חשוב לדעת לפני שקונים כרטיס טיסה?
כדאי לזכור שבמצבים בהם לא ניתן להידבק בקורונה, גם מי שמחזיק בדרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה אינו מכסה מצבים של ביטול נסיעה בשל כניסת מדינת יעד הטיול לסגר. במקרים כאלו לצערי לא ניתן לקנות הרחבה לביטוח....בכל מצב שהטיסה מבוטלת, סיבה שאינה רפואית לא יתקבל פיצוי על פי בפוליסה.


מה עוד יכולה לכלול פוליסת הנסיעות?
דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה שם זרקור על כל נושא הידבקות בקורונה ובידודים, אך אין לשכוח כי ביטוחי נסיעות כוללים עוד הרבה מעבר לכך. גם בעלי דרכון ירוק צריכים עדיין לרכוש ביטוח נסיעות מקיף שיבטיח להם נסיעה שקטה ורגועה. ביטוח נסיעות משלים יכלול כיסוי לפעילויות ספורט, לאובדן וגניבה של פריטים יקרי ערך כמו מחשבים, טלפונים ניידים ועוד.


טסים עם כיסוי מלא
I-SAFE סוכנות ביטוח היא השחקנית המרכזית בתחום הביטוח לנוסעים לחו"ל כבר שנים רבות. אנו מתמחים במתן פתרונות ביטוח לטסים, במחירים הוגנים ובהתאמה לעידן הקורונה. למחזיקי דרכון ירוק ביטוח נסיעות אחרי חיסון קורונה עושים אצל המומחים של I-SAFE סוכנות ביטוח.


ביכולתך להשאיר פרטים כבר עכשיו באתר, אנו נחזור אליך עם הצעה משתלמת במיוחד!

צוות I-SAFE