האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
דרכון ירוק ביטוח לארה

דרכון ירוק ביטוח לארה"ב

דרכון ירוק ביטוח לארה"ב

דרכון ירוק ביטוח לארה"ב


התחסנת לקורונה וכעת יש לך רצון לטוס לחו"ל? האם הביטוחים משתנים על פי צבע המדינות אליהם טסים? האם אנשים מבוגרים ומחוסנים יכולים לטוס ולהיות מבוטחים רפואית?


חיסוני הקורונה כאן ובגדול ואנשים מתחילים לאט לאט לחזור לנשום. עם השגרה החדשה ישנו גם נושא דרכון ירוק ביטוח לארה"ב אשר הפך לאחד הדברים המבוקשים על ידי רבים, לעיתים עד כדי כך שאנשים מתחסנים רק כדי לזכות בו. אנשים המחוסנים לקורונה יכולים לטוס כיום כמעט לכל יעד עם כיסוי ביטוחי מקיף, זאת בשורה שמחזירה את העולם לשגרה.


דרכון ירוק ביטוח לארה"ב – פתיחת השמיים מחדש
אין ספק כי אחד הענפים שנפגעו בצורה הקשה ביותר בקורונה הוא ענף התעופה. מטוסים הובילו את הקורונה ממדינה למדינה וכיום, עם כל הדיבור על המוטציות, אין ספק כי הדבר היחידי שיכול למנוע את העברת הנגיף הוא חיסון. אדם המחוסן לקורונה יכול לחזור ולהתנועע בעולם בחופשיות כמעט מוחלטת. עם זאת, ישנם כמה חריגים עליהם יש לתת את תשומת הלב.


חריגים בעידן קורונה
כמעט כל ביטוח נסיעות לחו"ל יכלול חריגים, אלה השתנו מעט בתקופת הקורונה. למשל, אנשים בני שבעים ומעלה מוגבלים לתקופת הביטוח בעת השהייה בחו"ל, כמו גם אנשים מעל גיל שבעים ושש. אחד ההבדלים העיקריים שנוצרו בתקופת הקורונה לבין תקופות רגילות הוא שינויי המדיניות לנסיעות במדינות מסוימות ובמיוחד ליעדים מועדפים על ישראלים.


ניתן לראות כי המדיניות לדובאי ולארצות הברית ואירופה משתנה כל הזמן, בהתאם לתחלואה באותם המקומות ובייחוד בהתאם להתפתחות מוטציות שונות של הנגיף. נושא זה מעמיד בפני שאלה מתמדת את הנוסעים, אך מחזיקי דרכון ירוק ביטוח לארה"ב ולדובאי יהפוך את הדברים לפשוטים יותר.


האם מחזיקי דרכון ירוק צריכים ביטוח נסיעות?
בהחלט, הקורונה היא לא המצב הרפואי היחידי אליו אנשים יכולים להיקלע בעת השהות בחו"ל. בכל נסיעה לחו"ל וגם מחזיקי דרכון ירוק ביטוח לארה"ב או לכל מדינה אחרת הוא הכיסוי היחידי שיבטיח טיפולים רפואיים, הגשת עזרה רפואית וקבלת החזרים כספיים עבור כל מצב רפואי.
כדאי לדעת כי חובת הדיווח קריטית בכל נסיעה לחו"ל, כל מצב רפואי בו אדם נמצא חייב להיות דיווח באופן מלא. רק כך ניתן יהיה לרכוש פוליסה איכותית, בעלת כיסוי לכל מצב רפואי ואם עושים זאת אצל חברת נסיעות ותיקה אז גם המחיר שלה לא יהיה גבוה.
נסיעה בטוחה עם I-SAFE סוכנות ביטוח
I-SAFE סוכנות ביטוח מתמחה במתן פתרונות מתקדמים לנוסעים לחו"ל. אנו עובדים מול כל חברות הביטוח ומציעים טיפול אישי ומתן פתרונות ייחודיים לכל שכבות האוכלוסייה, בכל גיל ובכל מצב רפואי.
דרכון ירוק ביטוח לארה"ב כדאי לעשות בידיים מקצועיות, יש לפנות עוד היום למומחי I-SAFE סוכנות ביטוח לקבלת הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

לקבלת מחירים עדכניים לארה''ב גם מעל גיל 60 צרו קשר - 09-7457046

צוות I-SAFE