האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח למורה ליוגה, ביטוח צד ג' לפילאטיס

ביטוח צד ג' אחריות מקצועית למורה ליוגה ופילאטיס

ביטוח צד ג' אחריות מקצועית למורה ליוגה ופילאטיס

המלצה זו נוגעת למורי יוגה ופילאטיס: בשנים האחרונות אנו ערים לתופעה שיותר ויותר אנשים נוהרים  להשתתף בשיעורי יוגה או פילאטיס. מלבד התועלות הקשורות בשיעורים אלה רצוי בהחלט להיות מודעים לעוד אספקטים הקשורים לנושא, כמו ביטוח למדריכים.

 

מהי תוכנית ביטוח למאמני יוגה?

ביטוח צד ג ואחריות מקצועית מורה ליוגה ופילאטיס חשוב מאין כמותו. אמנם שיעורי היוגה אינם שיעורים אינטנסיביים בהשוואה לתחומי ספורט אחרים, אך גם כאן נדרשת תוכנית ביטוח הכוללת גם ביטוח צד שלישי. הנה כמה שאלות שחייבות להישאל: האם המדריך עובד באופן עצמאי או במועדון ספורט כלשהו? האם פעילותו כפופה לחוק הספורט בישראל? האם הוא חשוף לאי אלו תלונות כתוצאה מרשלנות או תאונות אחרות שעלולות לקרות? מהו מספר המתלמדים ומהי המשמעות של המספר הזה?

אם המורה הוא שכיר כדאי שיבדוק בראש ובראשונה שמקום העבודה מבטח אותו כולל תביעות צד שלישי. והיה והמורה הוא עצמאי, יש לדאוג לביטוח אחריות ולביטוח צד שלישי. ביטוח כזה מכסה את המתלמדים במקרים של רשלנות. רצוי מאוד לכסות בסכומים גבוהים, ככל שמספר המתלמדים הוא גבוה יותר. יש לבדוק בפרוטרוט את כל סעיפי הביטוח, לכל אחד ואחד מהם יש משמעות נפרדת, כל זאת על מנת שהמדריך ירכוש את הביטוח הנכון ביותר מבחינתו.

 

האם שיעורי יוגה כרוכים בסיכונים?

ביטוח מורה ליוגה ופילאטיס חשוב מכיוון שגם שיעורי יוגה יכולים להיות כרוכים בפציעות למרות שזהו דבר נדיר למדי בשל אופי הפעילות. האימון למשל עלול להיות לא נכון, ההדרכה יכולה להיות לא נכונה, עלולים להיות ליקויים במתקני הספורט ועוד. המדריך חייב לצפות מראש את הסיכונים ולהיות ער להם, עליו לנקוט במשנה זהירות ולכן כה חשוב לרכוש פוליסת ביטוח שתכסה מפני כל אלה במקרה של נזק למתלמדים או לרכוש.

 

מהי תוכנית ביטוח למורי פילאטיס?

ביטוח מורה ליוגה ופילאטיס מיועד גם לפעילות הפילאטיס אשר הפכה ברבות השנים להיות יותר ויותר פופולארית ונפוצה בקרב הרבה מאוד אנשים, בשל כך, חשוב מאוד שכל מדריך ירכוש לעצמו פוליסת ביטוח. מדובר על פוליסת ביטוח מקצועית ופוליסת ביטוח צד שלישי.

ביטוח צד ואחריות מקצועית למדריכי פילאטיס מעניק הגנה מקיפה וכוללת במקרים בהם הלקוחות טוענים לרשלנות מצד המדריכים. הביטוח הינו הכרחי מכיוון שיותר ויותר אנשים מתלוננים על רשלנות מצד מדריכים. מדריכי פילאטיס נדרשים לפוליסת ביטוח מקיפה ואופטימאלית, כזו העונה על כל הצרכים המקצועיים בין אם הם שכירים או בין אם הם עצמאיים, הכיסוי הביטוחי חייב להיות כמה שיותר רחב. כאשר למאמני הפילאטיס אין פוליסת ביטוח מתאימה הם חשופים מן הסתם להוצאות כספיות גבוהות במיוחד וכל זאת על מנת להגן על עצמם, מה שעלול לפגוע בעבודתם ואף בשמם הטוב.

מחירים - צד ג' ואחריות מקצועית - מורי יוגה ופילאטיס (לא מכשירים) 

מהם הסיכונים הפוטנציאלים?

אפילו שיעורי פילאטיס כרוכים בסיכונים לא מועטים ולא מעט מתלמדים יופתעו מכך. לא פעם ולא פעמיים מדובר על פציעות מסוגים שונים. ישנן פציעות הנגרמות מאופי האימון, מצורת ההדרכה או בשל המתקנים. על כל מדריך לצפות את הסיכונים הללו מראש, לשאוף למזעור נזקים ולוודא שהוא רוכש את פוליסת הביטוח המתאימה והאופטימאלית ביותר.

 

 

סוכנות הביטוח I-SAFE מציעה תוכנית ביטוח משולבת אשר מותאמת למאמני כושר במגוון תחומים.

צרו עימנו קשר עוד היום!