האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח עסקים (חנויות, משרדים, מספרה, מכוני יופי) במחיר תחרותי

ביטוח עסקים - דברים שחשוב לדעת

ביטוח עסקים - חנויות - משרדים - מספרה - מכוני יופי

כמה דברים שחשוב לכל בעל עסק לדעת

  1. ביטוח עסקים מגן עליך מפני נזקים העלולים להתרחש בעסק שלך- מבנה או תכולה.
  2. מקור הפרנסה שלך, מקור הפרנסה של העובדים שלך - הכל יכול להעלם בשניה אם לא תהיה מבוטח....לכן גם מומלץ להוסיף אובדן רווחים או הכנסות...
  3. מומלץ כי הביטוח יכיל גם את סעיף החבויות - הגנה במקרים בהם ישנה תביעה מצד שלישי.
  4. ביטוח עסקים מתחלק לתחומים שונים:


ביטוח לקייטנות

קייטנות הן עסק הרווי באחריות, יש המון בעיות בלתי צפויות וסיטואציות מסוכנות העלולות לפגוע בילדים המשתתפים בקייטנה. על בעל העסק לבטח את עצמו, את העובדים והכי חשוב את הילדים! על המבוטח להגדיר האופן מפורט את סוג העיסוק של הקייטנה, להציג אישור/רשיון לטובת הפעלת הקייטנה ולספק פרטים כמו- כמות הילדים המשתתפים, משך תקופת הקייטנה, פעילויות הקייטנה, הסעות, לינה בחוץ או שהייה בחו"ל.

ביטוח למספרות ולמכוני יופי

פריצות, הצפות, נזק למבנה ולציוד, תביעות עקב רשלנות, הם חלק ממה שיכול לקרות לכם....חשוב לעשות ביטוח לעסק/מספרה כדי להגן על עצמכם מבעיות מהסוג הזה. עסקים הנותנים שירות בתחום היופי והקוסמטיקה חשופים לפגיעות ולסכנות העלולות לקרות כתוצאה משימוש בחומרים כימיים (המיועדים לצביעה, טיפולים קוסמטיים, החלקות וסלסולים)- יש ניסיון רב לתביעות מצד לקוחות פגועים וחשוב להיות מוגנים. לכן חשוב להוסיף את האחריות מקצועית של הספר או הקוסמטיקאית.

ביטוח לחנויות

בעלי חנויות יקרים – שימו לב- גם לכם חשוב שיהיה ביטוח לעסק. הפוליסה מתאימה לכל סוגי החנויות למעט חנויות תכשיטים.  הפוליסות מותאמות בהתאם לסוג החנות ומיקומה, ישנם תנאים משופרים לחנויות הממוקמות בקניונים. הביטוח מכסה תכולה ומבנה, כיסוי מערכות ממוחשבות וציוד אלקטרוני, אובדן הכנסות על בסיס יומי, אובדן רווחים, חבות מעבידים, אחריות כלפי צד שלישי, סחורה בהעברה, ביטוח כספים ותאונות אישיות.

ביטוח לבתי מלאכה

הפוליסה מתאימה למפעלי ייצור ובתי מלאכה וכוללת תנאים משופרים המעניקים ביטוח מקיף למבנה ולתכולה. ביטוח כספים, חפצים אישיים של העובדים, כיסוי שכר מהנדסים ואדריכלים, שבר שלטים, שמשות ומשטחי זכוכית, נזקי פריצה, אפשרות להרחיב את הפוליסה גם לתיקון נזקי מים בהשתתפות עצמית נמוכה מאוד, חבות מעבידים, אבדן רווחים, סחורה בהעברה, ביטוח כספים, תאונות אישיות ועוד ועוד....

ביטוח למשרדים

בעלי משרדים-ביטוח חשוב עבורכם ועבור העובדים שלכם- הפוליסה כוללת כיסויים רבים לבחירת המבוטח ומעניקה ביטחון בכל הנוגע לתכולת המשרד- ציוד, ריהוט, מכשירים, מבנה- נזקי אש, התפוצצויות, נזק הנגרם בזדון, ביטוח ציוד אלקטרוני ושחזור מידע שאבד ועוד. חשוב לציין כי גם בביטוח משרדים יש את סעיף תאונות אישיות וביטוח כלפי צד שלישי. ישנן אופציות מורחבות כגון שירותי חירום 24/7, ושירות ירוק המספק בדיקות אקולוגיות לפעילות חסכונית של המשרד (חשמל,מים).
 

 

לכל שאלה שיש לכם בנושא ביטוח עסקים

אנחנו פה לשירותכם – צוות I-SAFE