האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח עמדת טעינה חשמלית

ביטוח עמדת טעינה חשמלית

ביטוח עמדת טעינה חשמלית
כמה עולה ביטוח עמדת טעינה חשמלית? האם ביטוח לעמדת טעינה לרכב חשמלי הוא חלק מביטוח הרכב המקיף? כיצד ניתן לבצע סקר שוק עבור ביטוח עמדת טעינה חשמלית?
עמדת טעינה חשמלית היא מהותית לרכב חשמלי כמו שפיית הדלק לרכב עם מנוע בנזין. למרבה המזל, היצרנים של עמדות הטעינה החשמלית הם אותם המוחות המובילים העומדים מאחורי הרכבים החשמליים עצמם ובעזרת התקנה מקצועית הן יכולות להיות זמינות עבורך כמעט בכל מקום בו יש לך צורך. האיכות הגבוהה של עמדות אלו מסמנת גם את עלויות התיקונים הגבוהות שעלולות להגיע לאחר בלאי רגיל, תאונות קטנות, נזק ממזג האוויר ואפילו פגיעה בזדון. ביטוח עמדת הטעינה החשמלית יוכל להבטיח תקרת הוצאות על עמדות הטעינה שברשותך במקרים שבהם יהיה לך צורך בתיקונים או אפילו החלפה של העמדה כולה.
ביטוח עמדת טעינה חשמלית כולל את סביבת העמדה
ניתן לחלק את עמדת הטעינה החשמלית, בצורה הגסה ביותר, לשלושה חלקים.
• הכבלים המחברים את עמדת הטעינה לתשתיות החשמל.
• עמדת הטעינה עצמה.
• הכבל אשר יוצא מעמדת הטעינה אל הרכב.
בניגוד לאחריות המגיעה מהיצרן עם מרבית עמדות הטעינה החשמליות, ביטוח עמדת טעינה חשמלית מגן עלייך מסכנות שעמדת הטעינה עצמה מציבה בפני הסביבה, תשתית החשמל שלך והאנשים העוברים בסביבתה. כיסוי ביטוחי חכם לעמדת טעינה חשמלית כולל תיקון נזקים ותשלום פיצויים במקרים שבהם עמדת הטעינה גרמה לנזק בתשתיות החשמל בבית או בעסק שלך, גרמה נזק לרכוש ציבורי או של אנשים אחרים ובמקרים קיצוניים ביותר אף גרמה לפציעות. ללא ביטוח מתאים, העובדה שעמדת הטעינה נמצאת בחוץ והיא מחוברת באופן ישיר לתשתית החשמל הופכת את המעבר לרכב חשמלי למסוכן.
עמדת טעינה חשמלית חשופה למגוון גורמים בכל יום
המיקום של עמדת טעינה חשמלית מהווה אתגר משמעותי מאחר שעל מנת שהיא תהיה נוחה עבורך עלייה להיות במקום בו ברצונך להחנות את הרכב. במרבית המקרים מקומות אלו משאירים את עמדת הטעינה חשופה לחלוטין לאיתני הטבע, את התשתיות שלה חשופות לחיות וגורמים עברייניים ואת העמדה עצמה חשופה לסקרנות של עוברי אורח וחוסר תשומת לב של נהגים. ביטוח עמדת טעינה חשמלית, אשר חשוב לציין כי הוא לא חלק מובנה בביטוח הרכב החשמלי שלך, מבטיח כי ללא קשר לגודל הנזק הפוטנציאלי, השימוש שלך ברכב החשמלי לא ייפגע וההוצאות שלך עקב השימוש בעמדת הטעינה יהיו מוגבלות.
I-SAFE סוכנת ביטוח שנמצאת בצד שלך
I-SAFE סוכנת ביטוח מספקת ללקוחותיה את השילוב האידיאלי בין שירות וייעוץ אישי למחיר האטרקטיבי המגיע לאחר השוואת מחירים מתשע חברות הביטוח המובילות בארץ. הודות לניסיון וקשרים שרכשנו במשך שנים רבות, אנחנו יכולים לעזור לך למצוא ביטוח עמדת טעינה חשמלית שיאפשר לך לישון בשקט בלילה בלי להפוך את המעבר לרכב חשמלי ליקר עוד יותר. כל שעלייך לעשות הוא ליצור איתנו קשר טלפוני.