האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחולי לב או  לאחר צנתור

ביטוח נסיעות לחולי לב או לאחר צנתור

ביטוח נסיעות לחולי לב או  לאחר צנתור

ביטוח נסיעות לחולי לב או אחרי צינתור

אז לפני הכל- מאחלים לכם קודם כל בריאות!!!
אם הגעתם לעמוד הנוכחי זה אומר שיש או הייתה בעיה רפואית קרדיאלית כלשהי בגינה אתם חוששים לטוס לחו"ל....
אל דאגה, אנחנו בסוכנות I-SAFE מתמחים בביטוחי נסיעות לחו"ל ונדאג לכל הצרכים שלכם- נתאים לכם את הפוליסה הטובה ביותר בהתאם למצבכם הרפואי ובהתאם לגילכם.
אם אתה אדם בעל בעיה רפואית כלשהי- נוטל כדורים על בסיס קבוע, יש לך מחלה כרונית – כל מה שצריך לעשות הוא להרחיב את הפוליסה הבסיסית במצב רפואי קיים- כלומר, במידה ותהיה החמרה של מצבך הבריאותי במהלך שהותך בחו"ל, תוכל לקבל כיסוי מתאים, חברת הביטוח תדאג להוצאות הרפואיות שלך בחו"ל.
במידה והיית מאושפז או ביקרת במיון בחצי השנה האחרונה- עליך להביא אישור רופא בו מצוין כי אין כל מניעה לטוס לחו"ל, בנוסף, סיכום אשפוז/ביקור.
לחולי לב שבינכם - במידה ועברתם לאחרונה צנתור, התקף לב, ניתוח- עליכם להביא את כל האישורים הרפואיים המעידים על מצבכם הרפואי הנוכחי, בנוסף אישור הרופא המטפל המצן כי מצבכם יציב ואין כל מניעה לטוס לחו"ל- בהתאם לתאריכים הרלוונטיים.
כל מקרה רפואי מיוחד מועבר לחתמים שלנו בחברות המובילות, אנו נבדוק עבורכם את העלויות והתנאים ונציג לכם את האופציות העומדות בפניכם, נעזור לכם לקחת החלטה ולבחור בפוליסה הטובה ביותר עבורכם עם התנאים הטובים יותר- חשוב שהפוליסה תהיה מקיפה ככל הניתן.
במהלך החופשה בחו"ל יתכנו בעיות רפואיות, מקרים לא צפויים ותרחישים שונים ומגוונים- חשוב למסור את כל הפרטים הנכונים והמדויקים ככל הניתן על מנת להבטיח את הטיפול הטוב ביותר מבחינה כלכלית, חברת הביטוח צריכה להכיר במצבכם כדי לספק את הכיסוי המרבי.

בחרתם לטוס ואתם בטוח רוצים לעשות זאת ברוגע וליהנות מהחופשה,

שקט נפשי זה התפקיד שלנו :)

צרו איתנו קשר
צוות I-SAFE