האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל לסיני

ביטוח נסיעות לסיני

ביטוח נסיעות לחו"ל לסיני


קפיצה לסיני. טיול כל-כך קרוב, שונה ומרגש. החום, הגמלים ושאר הישראלים השוטפים את החופים – כמו אילת, רק לקחת דרכון. סיני מוכרת ומבוקשת בכל העולם על-ידי צוללנים חובבים ומקצועיים בזכות ריף האלמוגים המשגע, ספורט אתגרי והחושות הפרוסות על החוף המעניקות קצת משלוות הרוח שלפעמים כה חסרה.


קרוב ועדיין – חו"ל
כישראלים, כל מה שנדרש הוא כלי רכב ודרכון על מנת לעבור לעולם קצת אחר. הקלות בה אנו יכולים לדלג לסיני ולהימנע מטיסות, מטשטשות במידת מה את המחשבות הנלוות לטיסה כמו ביטוח נסיעות, כבודה ואיתור בתי חולים במקרה הצורך.

בין אם מדובר בקבוצת צעירים לפני צבא או באוכלוסייה המשתייכת לקבוצת הגיל השלישי – סיני היא קרובה – אבל עדיין נחשבת לחו"ל. על מנת להימנע מעוגמת נפש וטיפול במצב חירום כלשהו במדינה זרה, כדאי להביא בחשבון מצב רפואי נתון לצד תכנון הפעילויות. כך תדאגו מראש לכיסוי ביטוח נסיעות מתאים לסיני  לחוויה עם ראש שקט ונטול דאגות....


אילו כיסויים חשוב שיהיו בביטוח נסיעות לחו"ל לסיני?
על מנת להבטיח שהחופשה שלך תהיה בטוחה ונעימה, ללא סיכונים מיותרים, חשוב שנתאים את הפוליסה לתוכניות שלנו.
שירותי איתור וחילוץ
לפעמים אנו לא ערים לאזהרות המסע מטעם המל"ל או נוסעים למרות זאת. אך אירוע שידרוש איתור וחילוץ לא בהכרח נושא אופי בטחוני. במקרה של מזג אוויר קיצוני, התייבשות או התקלות במזיקים ארסיים – כל אלה עלולים להציב אותנו במצב רפואי מורכב מול רשויות זרות וללא קשר שפה. על כל צרה ומקרה שעלול להגיע – יש לדאוג לאפשרות של איתור ופינוי יבשתי או אווירי.


ביטוח רכוש
אנו יוצאים למסע עם רכוש אישי בעל ערך כמו מצלמות, טאבלטים, נגני מוזיקה וביגוד. אמנם, לרוב ידרוש כיסוי זה תשלום נוסףעל פרמיית הבסיס לנסיעות לחו''ל .

כדאי להביא בחשבון גם את המוניטין של האזור בדבר אבדות רכוש וגניבות ולהבטיח כי יהיה פיצוי כספי במקרה הצורך. תנאי חשוב בכל פוליסה לגבי ביטוח רכוש אישי וכבודה הוא הגשת תלונה במשטרה והמצאת אישור על כך עבור חברת הביטוח עם חזרתך ארצה. בתלונה יש לפרט את הרכוש ושוויו.


ספורט ימי וספורט אתגרי
החוויות הרבות והאפשרויות המגוונות שסיני מציעה לכם נשמעות כל-טוב – ביקור בריף האלמוגים המשגע, צלילה,קייט סרף , קיאקים ועוד – כל אלה מהווים מוקדים לעליה לרגל עבור תיירים קבועים מכל העולם. אולם, כל הפעילויות הנגישות הללו אינן מכוסות בפוליסה סטנדרטית. אם הטיול שלך כולל אחת או יותר מהאטרקציות הללו, כדאי לדעת שמדובר באטרקציות תחת הקטגוריה של ספורט ימי וספורט אתגרי ועל כן – יש לדאוג לכיסוי ביטוחי משלים. יש לרכוש הרחבה על הביטוח נסיעות הבסיסי לסיני ...


I-SAFE סוכנות ביטוח – רשת הביטחון שלך בסיני
גם ביעד קרוב כמו סיני, כדאי להיעזר בסוכני הביטוח שלך על מנת לדאוג שהחוויה המיוחדת תישאר כזו, ללא משקעים. הניסיון העומד לרשותנו והעבודה השוטפת מול חברות הביטוח משאירות אותנו עם האצבע על הדופק – בכל מקום ובכל זמן. נדאג להרכיב עבורך את הפוליסה המושלמת לכל חוויה ואתגר.
על מנת ליהנות ממגוון האפשרויות הזמינות עבורך לביטוח נסיעות לחו"ל לסיני – אנו ממתינים לפנייתך באתר או בטלפון 

 

 

צוות I-SAFE  כל שאלה שיש תמיד בשמחה (: