האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו'ל לאחר קורונה

ביטוח נסיעות לחו'ל לאחר קורונה

ביטוח נסיעות לחו'ל לאחר קורונה

ביטוח נסיעות לחו''ל  לאחר קורונה


התפרצות נגיף הקורונה שינתה את אורחות החיים של כולנו באופן יסודי ושורשי. בכל רחבי העולם, נאלצו מדינות רבות להתאים את פעילותן במגוון תחומים על מנת להקפיד על הנחיות הריחוק החברתי וליישם הגבלות יעילות על מנת לעצור את התפשטות הנגיף ולשמור על בריאות הציבור. ההשפעה על המשק כולו הייתה אדירה וחסרת תקדים. מטבע הדברים, גם בתחום הביטוחי נסיעות לחו''ל  מתרחשים שינויים מרחיקי לכת. לאור ההגבלות הרבות על נסיעות לחו"ל, המחירים מאמירים ותנאי הפוליסה לביטוח חו''ל נעשו מורכבים מאי פעם.


בתקופה זו של אי וודאות, חשוב שתעמוד לצידך חברת ביטוח שתספק לך קרקע יציבה עם מחירים המתאימים לתקציב ועם תנאי פוליסה גמישים ומשתלמים. עם I-SAFE סוכנות ביטוח, קל ופשוט יותר מאי פעם לנסוע לחו"ל, גם בימי הקורונה.


חברות רבות הודיעו על שינויים בתנאים
שינויים רבים חלים במאפייני ביטוח נסיעות לאחר קורונה. העולם משתנה ואיתו גם הסיכונים ואופיים. לאור המצב, חברות ביטוח מהמובילות בישראל הודיעו על מספר שינויים מרחיקי לכת בפוליסות ביטוח הנסיעות.


• העלאת מחירים – המחירים לביטוח נסיעות צפויים לעלות באופן ניכר.
• שינוי בתנאי הפוליסה – בחברות מסוימות, מדיניות הביטולים נעשתה נוקשה במיוחד וייתכן מאוד שלא ניתן יהיה לקבל כיסוי על ביטול הנסיעה.
• היעדים המבוטחים עשויים להשתנות מעת לעת בהתאם להוראות משרד הבריאות וסטטוס מדינות היעד כ"מדינות ירוקות".


אז איך רוכשים ביטוח נסיעות לאחר קורונה?
נשמח לספק לך ביטוח נסיעות משתלם ומקיף שיאפשר לך לעלות על המטוס בראש שקט וליהנות מהחופשה שחיכית לה זמן כה רב. על מנת להתחיל בתהליך, יש לעמוד בשני קריטריונים עיקריים:
• יש למסור פרטים רפואיים מקיפים על מנת לשלול מצבי רקע או גורמי סיכון לקורונה.
• על מדינת היעד שלך להיות מוגדרת כ"מדינה ירוקה".
אילו מדינות נחשבות לירוקות?
נכון להיום, אלו כמה מהמדינות הפופולריות אליהן מורשית הנסיעה בהתאם להוראות משרד הבריאות:
o פינלנד
o ירדן
o גרמניה
o איטליה
o גאורגיה
o ניו זילנד
o הונגריה
o קפריסין
ישנן עוד מדינות רבות אחרות מסביב לעולם הנחשבות כיום למדינות ירוקות אשר ניתן לנסוע אליהן עם ביטוח נסיעות מלא. הרשימה עשויה להשתנות מעת לעת.


נדבקתי בקורונה במהלך הטיול – מה עושים?
פוליסת ביטוח הנסיעות שלנו כוללת כיסוי מלא לכל ההוצאות הרפואיות שלך במדינת היעד ואם אפשרויות גמישות להאריך את תקופת הביטוח בכל מקרה בו יהיה עליך להישאר בבידוד(הרחבה בתשלום) . אנו זמינים עבורך על מנת לתת לך מענה לכל תרחיש במהלך החופשה שלך על מנת לוודא שיהיה לך כיסוי מלא לשירותים הרפואיים הטובים ביותר שניתן להשיג במסגרת הפוליסה שלך.


I-SAFE סוכנות ביטוח היא  מסוכנויות הביטוח המובילות בישראל בביטוחי נסיעות לחו''ל ומספקת שירותי ביטוח לכל סוגי האוכלוסייה.

אנו יודעים בטווח הפוליסות הנרחב והמותאם אישית שלנו. הניסיון רב השנים שלנו סיפק בידינו כלים להתאמה אישית גבוהה של צרכי הביטוח. אצלנו, נוסעים בני 80-90 יכולים ליהנות מביטוח נסיעות לאחר קורונה עם כיסויים נרחבים ובמחיר משתלם. לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים בא

נשמח לעמוד לשירותכם צוות I-SAFE    או תתקשרו    09-7457046