האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז


אשפוז יכול להתקיים בכל שלב בחיים. לאחר לידה, ניתוח מעקפים או סחרחורת שבעקבותיה נותרת בהשגחה. מובן שקיים הבדל בין אשפוז קל בעקבות הליך רפואי שגרתי כמו הסרת שומה, לבין ניתוח מעקפים או לב. נציגי חברות הביטוח שעוברים על הטפסים והצהרות הבריאות שואלים את השאלות המתאימות לאור ההיסטוריה הרפואית שלך ומצבך הנוכחי ועל אחת כמה וכמה – הסיכונים לעתיד בעקבות ההליכים הקודמים.


טיסה לחו"ל היא לא עניין שבשגרה ולא רק בשל שיבוש שעות השינה. יציאה מאשפוז מעידה על הליך רפואי שהתקיים ונראה שגופך היה זקוק להתאוששות מכל סיבה שהיא ולכן קיימים סיכונים. לצד התרגשות מחופשה, יש להביא בחשבון גם נשיאת מזוודות כבדות, המתנה ארוכה על הרגליים, לחץ אוויר בטיסה ועוד – כל אלה עלולים להוות גורמי סיכון למצב רפואי קיים או מתמשך. בשל כל הסיבות האלו, חברת הביטוח חושבת פעמיים לפני אישור ביטוח והצעת המחיר שלה תהיה בהתאם.


הסיכונים שלא לקחת בחשבון
נניח שהאשפוז התקיים בשל ניתוח משמעותי כמו צנתור לב – להוציא הסיכון שבניתוח עצמו, עצם האבחנה והביצוע שלו עלולים להצביע על בעיה גדולה יותר. נציגי חברות הביטוח יתנו לך הצעת מחיר בהתאם לנסיבות. אולם, כדאי לזכור כי בשל הרצון של חברות הביטוח להימנע מתביעת פיצוי גבוהה מצדך, היא שומרת לעצמה את הזכות לסרב לבטח אותך. 


מסירת מידע אמין ומעודכן כתנאי לביטוח
אם חברת הביטוח אישרה עבורך פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל, היא מוכנה לבטח אותך על כל צרה שלא תבוא ובתנאי שמסרת פרטים מדויקים על מצבך הרפואי והמידע הרפואי שמסרת הינו אמין ומעודכן.

במידה ונאלצת להפעיל את הביטוח במהלך הנסיעה – חברת הביטוח תכסה אותך במקום. אולם, לאחר מכן, תערך בדיקת מסמכים והצהרות בריאות ואם יתגלה כי שהית באשפוז (ולו יום אחד) ולא דיווחת עליו מכל סיבה שהיא – הביטוח שלך יישלל ממך בדיעבד וייפסל. במקרה כזה יהיה עליך לשאת בכל ההוצאות הקשורות בהליכים רפואיים שננקטו ואף בעלויות איתור וחילוץ אם השתמשת בשירות כזה.

לכן אנחנו בסוכנות I-SAFE  נקפיד על כל הדברים הללו בכדי שלא נגיע למצב זה 
טרם רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל, עוברים על טפסי הפוליסה והמסמכים שצריך לספק לחברת הביטוח על מנת שתאשר את העלות ואת הכיסוי המבוקש עבורך. חישוב העלויות מתבצע בהתאמה לכל אדם ולכל מצב רפואי. לכן, גם אם שהית באשפוז במהלך יום אחד לאחר תאונת דרכים קלה ורק נשארת להשגחה ליתר ביטחון וללא ממצאים חשודים – אסור להסתיר זאת מחברת הביטוח. גם אם ברור לנו שלא היה בכך כל צורך רפואי.


I-SAFE סוכנות לביטוח – ליווי והנחיה
צוות הסוכנות שלנו מנוסה בליווי לקוחות בשלבי הגשת המסמכים ויסייע לך באיתור כל המסמכים הדרושים על מנת שבמקרה הצורך, חברת הביטוח תעמוד לצדך. ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר אשפוז הוא כיסוי אחד מני רבים שכדאי להכיר כשמרכיבים את הפוליסה. היכרותנו עם חברות הביטוח הפועלות בישראל כיום, נותנת לך הזדמנות להשוות מחירים ולתכנן בצורה הטובה ביותר את הנסיעה שלך. על מנת ללמוד עוד על הכיסויים האפשריים שיכולים לשרת אותך לעת צרה – ניתן להשאיר פרטים באתר ולהתחיל את התהליך...

לכל שאלה שיש בשמחה רבה תמיד !- 09-7457046 I-SAFE