האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחולי סרטן

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי סרטן

ביטוח נסיעות לחו"ל-חולי סרטן

חולי סרטן וחולים במחלות קשות אחרות נמנעים מטיסות לחו"ל כי הם חושבים שלא יוכלו לקבל כיסוי ביטוחי לטיסה שלהם לחו''ל... אך זה לא המצב.

 

נסיעה למטרות חופשה, התאווררות מהטיפולים ומהמצב הכל כך לא פשוט שאתם עוברים, ביקור משפחה, או כל נסיעה שמתאפשרת לכם בהמלצת רופא- אנו בסוכנות I-SAFE נדאג לכם לכיסוי ביטוחי לטיסה הקרובה, ישנה אפשרות כזו האמינו או לא.

ביטוח נסיעות לחולי סרטן מצריך תנאים מיוחדים וכיסויים רחבים, התכנית הביטוחית חשובה והכרחית. הנושא מעט מורכב, ישנם דרגות שונות ומקרים שונים של מחלת הסרטן - כל מקרה נבחן לגופו מול אישורים רפואיים רלוונטיים.

 

ביטוח נסיעות הינו בעל חשיבות גדולה ועשוי למנוע מהמבוטח עול כלכלי עצום במקרי חירום בחו"ל.

ביטוח לאנשים עם מחלות קשות מצריך כיסויים מיוחדים ורלוונטיים לחולי סרטן, גבול אחריות והחמרה במצב הרפואי הם סעיפים חשובים מאוד וסעיף הכרחי נוסף הוא ההטסה הרפואית לארץ!

לחולי המחלה הארורה יש תקופות של טיפולים ותקופות ללא טיפולים...בתקופות של טיפולים יש קושי רב יותר לבטח אך גם זה אפשרי, כפי שצוין קודם לכן- אישורים רפואיים והמלצות הרופא המטפל הם מסמכים הכרחיים לביטוח.

 

הביטוח לחולי הסרטן ולחולים במחלות קשות אחרות הינו ביטוח שבאופן יחסי יקר מביטוח נסיעות רגיל ובסיסי. ביטוח נסיעות מסוג זה צריך להיות מקיף משום שעליו לכסות מקרים מצילי חיים וטיפולי חירום לאורך תקופת השהות של המבוטח בחו"ל. חשוב לזכור כי ביטוח כזה יכול לחסוך אלפי שקלים למבוטח ולכן ההוצאה הזו שווה בהחלט!

 

חשוב להרחיב ולהסביר את השתלשלות הדברים:

  1. בשיחה טלפונית אנו נדבר עם הלקוח וננסה להבין את מצבו הרפואי, סוג הסרטן, האם פעיל או לא, בזמן טיפולים או לאחר טיפולים, אשפוזים, ועוד....
  2. הלקוח יעביר לסוכנות I-SAFE  את האישורים הרלוונטיים למצבו +אישור טיסה שאומר '' האדון/גברת יכולים לטוס לחו''ל ללא כל מניעה'' – בנוסח מדוייק זה!!!
  3. כשהמסמכים התקבלו אצלנו, אנו נעביר לחתם החברה על מנת לקבל אישור לפוליסה חיתומית מיוחדת לחולי סרטן.
  4. תוך יום/יומיים (לרוב, באותו יום) אנו נפנה ללקוח עם הצעת מחיר מסודרת בהתאם לפוליסה שנפיק לו, כולל הכיסויים הרלוונטיים.
  5. במידה והלקוח יחליט שזה מתאים לו, נשמח להפיק לו את הפוליסה – היא תישלח אליו למייל וגם בדואר. אנו נעמוד לצידו בכל שאלה, פנייה, בקשה, בעיה, נדאג בזמן התביעה שיקבל את כספו בהקדם האפשרי- הוא הופך לחלק ממשפחת I-SAFE

מאחלים לכולם רפואה שלמה!!!
נשמח לעמוד לשירותכם!!!

צוות סוכנות הביטוח I-SAFE
09-7457046