האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי צנתור

ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי צנתור

ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי צנתור


תכננת נסיעה לחו"ל? רכשת כרטיסים? ארזת מזוודה? ומה עם ביטוח הנסיעות שלך? רכישת פוליסת ביטוח נסיעות מהווה חלק בלתי נפרד מכל היערכות לנסיעה למדינה זרה ומאפשרת לך לצאת לדרך בראש שקט ובידיעה כי לא משנה איזה תרחיש יפגוש אותך בדרך – יש לך הגנה וביטחון. גם בנסיעה למדינות "בטוחות" יחסית, תמיד עשויים לחול סיכונים. מתאונת דרכים ועד הרעה במצב הבריאותי – ביטוח הנסיעות יסייע לך לקבל שירותים רפואיים איכותיים ואמינים בכל מדינה עם כיסוי מלא. כלומר עם הרחבה למצב רפואי קיים לאחר צינטור 

למרבה הצער, חולים כרוניים רבים מוצאים עצמם בסיטואציה לא פשוטה בבואם לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. חברות ביטוח רבות עשויות לדרוש עלויות גבוהות עקב הסיכונים ולהטיל לא מעט קשיים. I-SAFE סוכנות ביטוח מחויבת לקהל לקוחותיה ומציעה פוליסות ביטוח מותאמות אישית גם למבוטחים המתמודדים על מחלות כרוניות. בין אם נדרש עבורך ביטוח נסיעות לחולי לב או ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי צנתור, הצוות שלנו יסייע לך להשיג פוליסה משתלמת ומותאמת לצרכיך. אנו עובדים מול כל חברות הביטוח המובילות בישראל - פספורט קארד / הראל / פניקס / מגדל  


לא ליפול לשאננות
גם אם אירוע הלב האחרון שלך היה לפני שנים רבות, חשוב לא לזלזל בגורמי הסיכון שלך. עלויות ביטוח הנסיעות הן כאין וכאפס לעומת עלויות הטיפול בחו"ל ללא כיסוי והיעדר ביטוח רפואי עשוי לגרור אחריו השלכות בריאותיות קשות. בסופו של דבר, לשקט הנפשי שלך אין מחיר ומגיע לך לצאת לדרך בידיעה שהבריאות שלך נמצאת בידיים נאמנות ואחראיות שיסייעו לך לקבל את הטיפול הנדרש לך מכל מקום ובכל מקום.


חובת הדיווח
במידה וקיימים מצבים רפואיים קודמים, חשוב מאוד ליידע על כך את חברת הביטוח. במידה ויתרחש כל אירוע בריאותי על רקע מצבים אלו, ייתכן מאוד שחברת הביטוח לא תכסה אותך אם לא יהיה ברשותה כל המידע הנדרש. לכן, אנו ממליצים בחום לדאוג לביטוח הנסיעות מראש, תקופה ארוכה לפני הנסיעה, לבדוק היטב את פרטי הפוליסה ולבחור את השירות המתאים ביותר לתקציב ולמאפיינים האישיים שלך. ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי צנתור עשוי לעשות את כל ההבדל בין מצב חירום מצער ומתסכל ובין נסיעה בטוחה ושקטה.


בדיקת חריגים
במהלך התאמת הפוליסה, חשוב שנבדוק אילו כיסויים ביטוחיים  מכוסים בפוליסה. כך שגם אירועים מיוחדים החשובים לך, גם אם אינם קשורים למצבך הרפואי, יהיו מכוסים במסגרת הפוליסה. I-SAFE סוכנות ביטוח תשמח לעמוד לרשותך בכל עת ולסייע לך להכיר את הכיסויים הזמינים לך ולהרכיב פוליסה מותאמת אישית ובמחיר המתאים לתקציב על מנת שהנסיעה שלך תהיה בטוחה ככל הניתן.
אנו מובילים את שוק הביטוחים בישראל ומציעים מגוון רחב של שירותים לאוכלוסיית גיל הזהב, לנסיעות בימי הקורונה ולמגוון מצבי רקע וסיכונים, על מנת שגם לך תהיה אפשרות לנסוע בבטחה ובעלויות משתלמות. על מנת ללמוד עוד על היצע השירותים שלנו, נשמח לעמוד עמך בקשר על ידי השארת פרטיך באתר.

אנו נשמח לענות על כל שאלה שיש -- צוות I-SAFE