האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו

ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה

ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה

ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה


התחסנת לקורונה? רוצה לטוס לחו"ל? האם ניתן לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל למי שהתחסן?
הקורונה נכנסה לחיינו ושינתה אותם כרוח סערה, כאשר אחד התחומים שנפגעו באופן הקשה ביותר הוא תחום התיירות. השמיים נסגרו וכעת, כשהעולם מאורגן ומתוכנן יותר, פועל על פי תוכניות רמזור ורבים כבר התחסנו – השמיים נפתחים מחדש ואנשים חוזרים לטייל. עולם התעופה אינו דומה למה שהיה בעבר, אחת מההטבות היא ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה עם כל הכיסויים שהיו טרום עידן הקורונה.


ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה – מה השתנה בעולם הביטוח?
דברים רבים השתנו בעולם הביטוחים מאז פרצה הקורונה ורק עכשיו מתחילים להרגיש מעט את החזרה לשגרה. תנאי הביטוחים השתנו בעקבות הקורונה, אם בעבר היו מבטחים ביטולי נסיעות היום ביטולים אלה מורכבים יותר.
אם עד 2019 כל אחד יכול היה לטוס לכל מדינה שחפץ לטוס אליה בקלות יחסית – הרי שהיום ניתן לטוס למדינות ירוקות ואילו כשחוזרים ממדינות אחרות שאינן מוגדרות "ירוקות", ישנה חובת בידוד, לעיתים במלונית קורונה. קורה לא אחת גם שאדם קונה כרטיס טיסה, עולה על מטוס ויעד הטיסה שלו הופך אדום בזמן שהוא שוהה בו. לעיתים ממש תוך כדי הטיול אנשים מגלים שעליהם לחזור לבידוד של שבועיים.
כיצד שינה החיסון את עולם הטיסות והתעופה
מהרגע שהתחילו לחסן לקורונה, מדיניות הטיסות השתנתה. ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה מתאפשר במקרים רבים גם כאשר מדובר על מדינות שלא נחשבות ירוקות - ואף מדינות שמוגדרות אדומות ממש - וכל זאת בזכות החיסון.


כיום, מחוסנים יכולים להיות בני שישים ולטוס כרגיל וגם בני שבעים ויותר עם חריגים מעטים בהקשר של קורונה. החיסון למעשה פתח את השמיים עבור רבים שעד עתה היו מנועים כמעט לצאת מהבית ולטוס ללא חשש כמעט לכל יעד.


מה חשוב לדעת על ביטוח לאחר חיסון קורונה?

הקורונה שינתה מעט את מדיניות חברות הביטוח בכל הנוגע לטיסות, וכעת ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה יהיה דומה לזה שהיה טרום עידן הקורונה, אך הוא יכלול חריגים.

חריג אחד למשל הוא הגבלת התקופה של הביטוח. לשם המחשה, אנשים עד גיל 70 ייהנו מתקופת ביטוח ארוכה יותר ואנשים מגיל 70 ומעלה יסתפקו מתקופות ביטוח קצרות יותר. כמו כן, חלק מתהליכי האישור לרכישת הביטוח כפופים כיום להליך חיתום רפואי.


נסיעה בטוחה עם I-SAFE סוכנות ביטוח
חברת I-SAFE סוכנות ביטוח מתמחה כבר שנים רבות בליווי, ביטוח ומתן פתרונות לאנשים מכל הגילאים בעת טיסה לחו"ל. הוותק והניסיון של החברה בתחום מאפשר לה למצוא לכל נוסע פתרון יצירתי עבור כל נסיעה, לאנשים בכל גיל ולכל מטרת נסיעה.
החברה מובילה את תחום הביטוחים בישראל ומציעה שירותים רבים לאוכלוסיית גיל הזהב לנסיעות בימי קורונה, כל זאת כדי להבטיח נסיעה בטוחה, מכוסה מבחינת ביטוח ובראש שקט.
כדי ללמוד עוד על ביטוח נסיעות לחו"ל אחרי חיסון של קורונה דרכנו – יש להתקשר כבר כעת ונשמח לענות על כל שאלה.

נשמח לעמוד לשירותכם בשמחה -097457046