האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו''ל – אחרי צינתור / ניתוח

ביטוח נסיעות לחו''ל – אחרי צינתור / ניתוח

ביטוח נסיעות לחו''ל – אחרי צינתור / ניתוח

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר צנתור/ניתוח

אם הגעת לעמוד הזה , אתה או מישהו קרוב אליך עבר צנתור או ניתוח כלשהו לאחרונה...... צר לנו לשמוע....לפחות נוכל לעזור (:
אנחנו פה כדי לתת פתרונות לאלו הרוצים לטוס לחו"ל ומעוניינים לרכוש ביטוח נסיעות אחרי צינטור או ניתוח שיכסה את המצב הרפואי הקיים!
אנשים עוברים הליכים רפואיים שונים- אשפוז, צנתור, ניתוחים, התקפי לב-  ומשך זמן ההחלמה שונה אצל כל אדם- ישנם כמה קריטריונים המשפיעים על הביטוח נסיעות – חברות הביטוח  מתייחסים למצבו הרפואי, לגילו כמובן הקריטריון החשוב מכולם- מידת חומרתם של ההליכים הרפואיים אותם עבר והתקופה שעברה מאז אותו אירוע ועד לתאריך הנסיעה לחו"ל.
כשמעוניינים לטוס לחו"ל חשוב לתת הצהרת בריאות עם כל הפרטים הנכונים וזאת על מנת לקבל כיסוי מקיף ומתאים. שחברת הביטוח לא תתנער מכם ברגע האמת .....
כשאתם יוצרים קשר עם נציגנו בנוגע לביטוח הנסיעות לחו"ל, הנציג ישאל אתכם מספר שאלות חשובות, (מידע בעניין מהותי)  אנו נוקטים בכל אמצעי הזהירות ולכן שואלים שאלות ספציפיות הנוגעות למצבכם האישי בכדי שתקבלו את הכיסוי המרבי.
כפי שהסברנו קודם, יש חשיבות רבה להליך הרפואי אותו עברתם מבחינת זמן ההחלמה ומידת חומרתו, ישנם הליכים פשוטים יותר וכאלו שרציניים יותר- בכל מקרה תידרשו למסור מסמכים רפואיים, סיכום אשפוז ואישור רופא המציין כי אתם יכולים לטוס לחו"ל ללא כל מניעה או שמצבכם יציב (תלוי אם הרופא מוכן לירשום)  לאחר קבלת הטפסים אנו נעביר לחתמים ראשיים שלנו במספר חברות ביטוח ונחזור אליכם עם ההצעות השונות וביחד נעזור לכם להחליט על הפוליסה המתאימה ביותר שתאפשר לכם כיסוי גבוה ככל הניתן.
כל מקרה נבחן לגופו, אנו מוצאים פתרונות לכ-99% מהנוסעים לחו"ל ונשמח לעמוד לשירותכם.
חשוב חשוב חשוב לזכור! אין לטוס לחו"ל ללא ביטוח נסיעות, אמנם העלות תהיה גבוהה יותר ממחיר הבסיס הרגיל אבל אתם תהיו מכוסים לכל צרה שלא תהיה... טיפולים בחו"ל כרוכים בעלויות מאוד גבוהות ואתם לא תרצו למצוא את עצמכם בארץ זרה, מטופלים בבית חולים ועם חשבון עצום לתשלום..... סוכנות הביטוח I-SAFE תעזור לכם לצאת  ממצבים כאלה ותספק לכם את הכיסוי המרבי.
צרו אתנו קשר כדי לקבל פוליסה ייחודית העונה על הצרכים האישיים שלכם
המון בריאות!
טיסה נעימה
צוות I-SAFE   -- 09-7457046  -- או השאירו הודעה