האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו''ל מעל 85

ביטוח נסיעות לחו''ל מעל 85

ביטוח נסיעות לחו''ל מעל 85
המעבר לגיל הזהב מביא עמו שינויים באורח החיים. לצד זמן פנוי והשקעה במסלולים אחרים בחיים פרט לעבודה וגידול המשפחה, ההשתייכות לקבוצה זו הופכת אותך למועמד לא כל-כך אידיאלי עבור חברות הביטוח. מעל גיל 80 ו-85 והלאה, הסיכויים להפעלת הביטוח על ידך במהלך נסיעה לחו"ל גבוהה יותר משאר אוכלוסיות המבוטחים ועל כן, דורשות חברות הביטוח מחיר גבוה יותר ולעיתים אף מבקשת לרכוש כיסויים משלימים.
הדרדרות מצב רפואי במהלך חופשה
"לי זה לא יקרה" – זו אחת ההנחות הנפוצות ביותר כשניגשים לבחור כיסוי ביטוחי בכל גיל. ההנחה הזו מובילה אותנו לעיתים לא לרכוש ביטוח כבודה כי המוניטין של חברת התעופה שבחרת טוב מאוד והסיכוי לאבד אותה קטן. אז נחסוך כמה דולרים על הסעיף הזה.
אך מה יקרה אם לאחר ירידה מהמטוס והשינויים בלחץ האוויר סביבך גורמת לך למצוקה נשימתית ויוצרת כדור שלג? או לדוגמא נפילה שגרמה לשבר? הסיוע אולי יתקבל במקום על ידי הנוכחים ובהמשך על-ידי צוות רפואי. אולם, אם לא רכשת ביטוח מתאים, ייתכן שעלויות השירות הרפואי המקומי כמו ניתוח חירום או תרופות מרשם לא יהיו נגישים עבורך. בנקודה זו – בריאותך עומדת על הפרק ואין להקל בכך ראש. במקרים כאלה, ביטוח נסיעות לחו''ל מעל 85 עלול להיות עניין של חיים או מוות.
סעיפים חשובים וכיצד משפיעים על מחיר הביטוח
כמו בכל ביטוח, הפוליסה המוצעת היא בסיסית וניתן לבחור לצרף אליה כיסויים נוספים. ביטוח כבודה ורכוש לדוגמה, איננו סעיף מחייב אך נפוץ בקרב המטיילים לחו"ל וקיים בפוליסה הבסיסית. לעומת זאת – כיסוי מצב רפואי קיים והחמרה – איננו חלק מהחבילה הבסיסית והוא אחד הסעיפים החשובים ביותר בביטוח נסיעות לגיל השלישי. כל פעולה שנוקטים לשינוי היקף הביטוח – רכישת כיסויים נוספים או שינוי גובה סכום הכיסוי, גורר עלייה כזו או אחרת במחיר הביטוח. כיסויים נוספים שכדאי לשים לב אליהם יהיו גובה כיסוי ימיי האשפוז במידת הצורך, חילוץ אווירי או יבשתי לישראל והוצאות ניתוח.
לבחור ביטוח נסיעות לחו''ל מעל 85 בצורה חכמה
ויחד עם זאת, לא כדאי להגזים. אמנם, מעל גיל 85 סביר להניח כי ההיסטוריה הרפואית משמעותית והצרכים המשתנים. אולם, כבני הגיל הזהב, לא כדאי לרכוש כל כיסוי שחברות הביטוח מציעות ומומלץ להסתייע בגורמים מקצועיים לבחירה מושכלת יותר וכזו שתתאים למצב הרפואי הנוכחי. I-SAFE סוכנות ביטוח מעסיקה צוות מומחים בתחום הביטוח ותעזור לך להרכיב ביטוח נסיעות לחו"ל מעל גיל 85 בצורה יעילה – גם בזמן וגם בעלויות הביטוח בשורה התחתונה.
I-SAFE סוכנות ביטוח מלווה אותך מול חברות הביטוח
צוות סוכנות הביטוח זמין עבורך לכל מטרה. כסוכנות ביטוח הפעילה בתחום ביטוח נסיעות לחו"ל זמן רב, אנו מעמידים את ארגז הכלים שלנו לרשותך. נסייע להתאים את ביטוח הנסיעות לכל גיל, מצב רפואי ושלב בחיים. ניתן לפנות אלינו עוד היום ולתכנן בראש שקט את החופשה הבאה. כל שנותר לעשות הוא להשאיר פרטים ונחזור אליך בהקדם.