האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו''ל מגיל 80

ביטוח נסיעות לחו''ל מגיל 80

ביטוח נסיעות לחו''ל מגיל 80


סוף סוף, הגיע הזמן לאפשר לעצמך סוף שבוע מפנק עם כוס יין על נהר הסן בצרפת או בשדרת הקניות השוקקת של הראמבלס במדריד. אבל מה לגבי מחיר הביטוח נסיעות? הפרש המחירים עבור יום ביטוח נסיעות לחו''ל מגיל 80 לעומת תיירים צעירים יותר עלול להגיע לעשרות דולרים - ולייקר משמעותית את הטיול המשפחתי.


לא מדובר בסוד – חברות הביטוח נמנעות או מערימות קשיים על אוכלוסייה מבוגרת (בדרך כלל מעל גיל 75) המבקשת לטייל בחו"ל. ההיבט הבריאותי בחייו של המבוטח הופך למכשול וזאת למרות העלייה בתוחלת החיים ואיכות חיי האוכלוסייה המבוגרת שרק משתפרת עם הזמן.


לצלוח את הבירוקרטיה
ההתעסקות עם חברת הביטוח והבירוקרטיה הופכת פתאום מתישה –  נדרשות חתימות והצהרות בריאות שונות. אז גם אם לאחר השוואת מחירים הגעת למסקנה שעדיף לוותר על הביטוח מאשר לחשוף את ההיסטוריה הרפואית שלך – חשוב שנזכור כי הסיכון במצב בריאותי ללא כיסוי עשוי להיות יקר בהרבה.

היום ניתן להגיע לחשבונות רפואיים בעת אישפוז  של יותר מ 300,000 $ בקלות ... 
אספנו עבורך את הסעיפים המשמעותיים בפוליסה שכדאי להביא בחשבון:
כיסוי מצב רפואי קיים – זה המתבסס על התיק הרפואי שלך והמידע שמסרת. חשוב שנזכור שפוליסת ביטוח היא חוזה ויש למסור את כל הפרטים במדויק.
• כיסוי החמרת מצב בריאותי קיים - לשיקול דעתך. נסיעה לחו"ל מביאה עמה שינוי מבורך בשגרה וכך גם עלייה בסיכונים שונים.
• הוצאות שכר מנתח – למקרים חריגים אך קריטיים בהם נדרשת התערבות כירורגית, דאגו שאתם מכוסים. כמובן מכוסה בביטוח נסיעות 
• מגבלת אשפוז – בדקו מה היא תקרת כיסוי הביטוח עבור יום אשפוז אחד ומגבלות נוספת, על מנת שתוכלו להיערך במידת הצורך בזמן אמת בלי להיות מופתעים. היום תקרת הכיסוי בביטוח נסיעות מ 5,000,000 $
• איתור וחילוץ כלול בביטוח – במקרה של טיול שאיננו עירוני או כזה המתקיים באזור מבודד או מדינת עולם שלישי. אם מדובר בטיול בעל אופי של ספורט אתגרי, ניתן לרכוש את הרחבת הביטוח המתאימה לנסיבות.


לקראת הנסיעה
לאחר שרכשת ביטוחנ סיעות מתאים ודאגת לכל הסעיפים לראש שקט, אספנו כמה טיפים לקראת רכישת ביטוח נסיעות לחו''ל מגיל 80


תרגום מסמכים לאנגלית
כדאי לדאוג לתרגום נאמן למקור לכל המסמכים הרפואיים המשמעותיים שייעשה בהם שימוש, במקרה הצורך. במקרה שהתקשורת עם הצוות הרפואי תלויה בשפת המקום, כדאי להתכונן מראש עם מסמכים בשפה האנגלית (או אם ביכולתכם – בשפת המקום אליו תגיעו) על מנת לוודא שהצוות הרפואי המקומי ייקח בחשבון כל פרט בהיסטוריה הרפואית שלכם במתן טיפול החירום. פירוט ההליכים הרפואיים המשמעותיים, אלרגיות וכדומה.
אחסון תרופות
מומלץ לאחסן תרופות מרשם באריזות מקוריות ובתיק היד – צמודות אליכם. אם מדובר במיכל נוזלי צרפו את המרשם המקורי ועותק מתורגם במקרה של מגבלת נוזלים בעת העלייה למטוס.
בדיקת מיקום בתי חולים ומרפאות
לפני הנסיעה, כדאי לבדוק את מיקומם של בתי החולים והמרפאות הקרובות למסלול הטיול. מומלץ להקצות תקציב ייעודי לנסיעות במונית – ושתמיד יהיה עליך.


במהלך תכנון הטיול שלך, ביטוח הוא חלק בלתי נפרד מההוצאות. I-SAFE סוכנות ביטוח מציעה להעמיד לרשותך את הניסיון והידע המקצועי שצברנו לאורך השנים בעבודה מול חברות הביטוח. נעזור לך להרכיב את הפוליסה גם אם כבר עברת את גיל 80, כי השמיים הם באמת הגבול. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר פרטים באתר.

 

נשמח לעמוד לשירותך 

צוות I-SAFE 09-7457046