האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו''ל לאחר בידוד פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו''ל לאחר בידוד פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו''ל לאחר בידוד פספורט קארד

ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר בידוד פספורט קארד

 
מאז פברואר – מרץ 2020, בידוד הפך למונח השגור בפיו של כל אדם כמעט בכל העולם. טבעי כי לאחר תקופת הבידוד יתעורר החשק לטוס לכל מקום שרק אפשר. אולם, כמו שבידוד לא היה חלק מחיינו טרם עידן הקורונה והפך לחלק בלתי נפרד ממנו כעת – כך גם חברות הביטוח מנסות להדביק את הפער של "לפני ואחרי" הקורונה.


השינויים בעולם ביטוח הנסיעות לחו''ל כבר נכנסו לתוקף ומתייחסות למירב השינויים שהתקופה הזו הכניסה לחיינו. תקופת הבידוד היא אחת מהן.
האם ביטוח ביטול נסיעות תקף במקרה של בידוד?
שוק הביטוח וביטוחי הנסיעות בפרט הוא מוצר לכל דבר ולכן, חברות הביטוח למעשה מתחרות אחת בשנייה ומציעות כיסויים ותנאים שונים. כל חברת ביטוח קובעת עבור עצמה את התנאים והאותיות הקטנות כשמדובר בכיסוי ביטול נסיעה, כמו בכל שאר הסעיפים. ועדיין, קשה למצוא חברת ביטוח שתסכים לשפות את המבוטח בעקבות ביטול נסיעה בשל כניסה לבידוד. במקרים הבאים, לרוב, חברות הביטוח ישפו בשל ביטול נסיעה:
• שינוי במצב בריאותי
• מוות פתאומי של קרוב משפחה
• צו 8
קיימים מקרים נוספים, אולם, בידוד אינו נחשב למצב בריאותי חמור הדורש התייחסות אלא למצב נתון, ולכן – חברות ביטוח רבות לא יספקו מענה לכך.


כיצד נימנע מבידוד?
ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר בידוד הוא דבר חשוב מאוד. אך לפני הכל, חשוב שנדע לשמור על עצמנו על מנת שלא נאלץ להיכנס שוב לבידוד או נחלה בקורונה. הנה מספר טיפים שיעזרו לשמור על הבריאות:
• להימנע ממגע במידת האפשר - כן, גם עם משפחה - על מנת לשמור עליהם וגם על עצמנו, עדיף להימנע מחיבוקים במפגשים ובפרידות.
• כניסה לבידוד עצמי - אם קיים אירוע חשוב באופק כמו טיסה שנקבעה מראש או חתונה – עדיף להימנע מיציאה מהבית למפגשים חברתיים ולצמצם ביקורים בסופר, בית הכנסת ושאר המקומות הסגורים. כך נישאר זמינים להרפתקה הבאה.
• שמירת מרחק - במכולת, בקניון, ברחוב ובחדר הכושר. עדיף לא לסמוך על אנשים אחרים שישימו לב בשבילנו. שמירת מרחק היא חריגה לכולנו.
• שימוש במסכה תקנית ומלאה - מסכת פה ואף היא כלי הכרחי לשמירה על הבריאות. אם מצאת את עצמך בחוץ, בסופר או בכל מקום אחר – עדיף לחכות לחוף מבטחים לפני הורדת המסכה.
• התגוננות בתקופה של חוסר יציבות כלכלית - מלבד כל האמצעים שניתן לנקוט באופן אישי, ישנם לא מעט כלים לכיסוי נוסף – ביטוח נסיעות מתאים, גם אם יעלה יותר, יאפשר לך להתנהל בחו"ל בבטחה. זה בידיים שלך!


I-SAFE סוכנות ביטוח – מכסים אותך גם בימים של אי ודאות
אנו ב-I-SAFE סוכנות ביטוח, מודעים לקשיים הרבים והמורכבויות שהביא אתו משבר הקורונה ומבקשים לייעד ללקוחותינו את הפתרונות המדויקים ביותר לצרכיהם ולמצב הנוכחי. אנו נסייע לך להשיג במסגרת הפוליסה שלך כיסוי לביטול טיסה במקרה של בידוד.
בסיום התקופה ימתין עבורך ביטוח נסיעות לחו"ל לאחר בידוד שישרת אותך בחופשה לה המתנת זמן כה רב. לפרטים נוספים, ניתן להשאיר את פרטיך באתר.

אנו בסוכנות עובדים מול כל חברות הביטוח המובילות בישראל לנסיעות לחו''ל - פספורט קארד/הראל/פניקס/מגדל - תקבלו את הטוב ביותר!!!