האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לחו''ל לאבו דאבי

ביטוח נסיעות לחו''ל לאבו דאבי

ביטוח נסיעות לחו''ל  לאבו דאבי


החתימה על הסכם השלום עם איחוד האמירויות היא בשורה מרגשת למדינת ישראל - ומהווה צעד נוסף ומשמעותי לעבר מזרח תיכון חדש.
אבו דאבי, עיר הבירה של איחוד האמירויות סקרנה מאז ומתמיד אינספור ישראלים, כמו גם אנשים מתרבויות שונות ברחבי העולם. עד היום, מרבית הישראלים יכלו רק לנחש מהכותרות כיצד נראים הטכנולוגיה, הבנייה הייחודית ואוצרות הטבע המצויים בה בשפע. וכעת ניתן לחלום עדיין על ביקור בקרוב – טיסות מסחריות ישירות ושיתופי פעולה עסקיים ומדיניים עומדים על הפרק. אין ספק שמדובר בבשורה אמיתית שתשנה במידה רבה את העולם שאנו מכירים.
לא רק לבעלי אזרחות זרה
להסכם השלום מתלווה גם מנוע כלכלי ותיירותי שיטיב עם שתי המדינות. בקרוב, תיפתח הדלת עבור כל אזרח ישראלי לרכוש ביטוח נסיעות לאבו דאבי ולבקר בה כאחד התיירים בעולם. ולא רק תיירות עומדת על הפרק.
אנשי עסקים ישראליים מדברים על שיתופי פעולה עתידיים עם המדינה העשירה והמתקדמת הזו. יש גם כמה "סודות" תעשייתיים שנחשפים כעת על הקשרים המניבים לשני הצדדים שעד כה התקיימו מתחת לרדאר בלית ברירה. עד היום, הונפקו ויזות עבודה מיוחדות לאנשי עסקים המבקרים באבו דאבי וכעת, נראה שהתהליך הבירוקרטי עומד בפני שינוי מרענן.


אתגרים חדשים והמענה הביטוחי המתאים
כמו שביטוח נסיעות לסיני עשוי בהחלט להכיל סעיפים כמו ספורט ימי, להבדיל מביקור בפריז, גם למסע לאיחוד האמירויות יש את הדגשים שלו וחברות הביטוח מתאימות עצמן בזמן אמת. הסיכונים שונים עבור חברות הביטוח במקרה של מדינת המדבר הזו - והפוליסות שיהיו זמינות לציבור הרחב ישתנו מחברה לחברה ומובן שיכללו גם התייחסות לקורונה.
בדיוק כמו רכישת ביטוח נסיעות לחו''ל  עבור כל מדינה אחרת – הפוליסה צריכה לכלול כיסוי הוצאות במקרה הצורך סביב מצב בריאותי קיים והחמרתו, חילוץ, ביטוח כבודה ועוד. איחוד האמירויות הערביות ממוקם במדבר ועל כן נדרשת מחשבה והתייחסות מתאימה לכל מי ששמש חזקה ומזג אוויר חם ויבש במיוחד עלולים להרע את מצבו.
אטרקציות, תחבורה ומזג אוויר
הקניון הגדול בעולם, חנויות מפוארות ושדרות מעצבים הן חלק בלתי נפרד מהיוקרה הנקשרת בכל שבע הנסיכויות המרכיבות את האיחוד. אדריכלות יוצאת דופן, שווקים שוקקים, מלונות ואטרקציות תיירות נוספים הופכים אותה ליעד החם (תרתי משמע) בכל העולם.
כמו כן, ההתמודדות עם מזג האוויר המדברי וההתייחסות למשבר האקלים ממקמים את איחוד האמירויות ואבו דאבי בפרט בחזית המאבק ובהובלת פתרונות ירוקים לתחבורה ותחומים נוספים. עובדה זו מושכת אליה פעילים ובעלי עניין מכל העולם.


I-SAFE סוכנות ביטוח – איתך בכל מקום חדש
כשהטיסה המסחרית הראשונה תעזוב את הארץ לכיוון האמירויות, אפשר להיות בטוחים כי חברות הביטוח ימצאו מענה לכל צרה שלא תבוא. כיוון שמדובר ביעד חדש לחלוטין מזה שהיה מוכר לנו עד כה, אנו ממליצים על המומחים של I-SAFE סוכנות ביטוח לליווי בתהליך רכישת הביטוח לכיסוי מיטבי ותחושת ביטחון שתעניק לך ראש שקט.
צוות המומחים שלנו כאן לתת מענה לכל השאלות החדשות שעולות לגבי ביטוח נסיעות לחו''ל לאבו דאבי. כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר וכל המידע בדרך אליך.

אנו זמינים לכל שאלה בנושא ביטוח נסיעות לחו''ל לאבו דאבי ובכלל ..... צוות I-SAFE