האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות להודו

ביטוח נסיעות להודו

ביטוח נסיעות להודו

אנו בסוכנות הביטוח i-safe נותנים מענה לכל לקוח בכל גיל שנוסע לטייל בהודו. בשנים האחרונות הודו הפכה לאחד היעדים המועדפים על ישראלים מרבית האנשים אשר טסים להודו טסים לטייל לאורכה ולרוחבה לתקופה ארוכה. בין אם מדובר בטיול קצר מועד ובין אם בטיול תרמילאים שעתיד להימשך לתקופה של יותר מכמה חודשים בודדים, חשוב להיערך בטרם עת לנסיעה. אך מלבד החיסונים, הקניות והציוד שהנם בגדר חובה, לא פחות חשוב להצטייד גם בביטוח נסיעות יעודי להודו.

למה בכלל צריך ביטוח? מה יש לדעת על ביטוח שכזה? ומה בדיוק הוא מכסה? להלן כל הפרטים החשובים.

למה צריך ביטוח נסיעות להודו מלכתחילה?

בעוד שבין גבולות ארץ ישראל, בכל מקרה של פגיעה או פציעה אנו יכולים לפנות לרופא המשפחה או לכל מוסד רפואי שיעניק לנו את הטיפול הנדרש(קופת חולים), אין כך הדבר כאשר אנו נמצאים בחו"ל. הודו ידועה כמדינת עולם שלישי, אשר המטיילים בה נאלצים לקבל טיפולים רפואיים, בעקבות בעיות במערכת העיכול, או שינויי מזג האוויר הקיצוניים. אמנם הודו נחשבת למדינה זולה אבל אם מגיעים למצב שצריך להגיע לבית חולים המחירים יכולים כבר להיות לא כל כך זולים ואף יקרים מאד. לכן חשוב כאשר עושים את פוליסת ביטוח הנסיעות לחו"ל לוודא שהיא מכסה אתכם גם באשפוז וגם טיפולים רפואיים שאינם כוללים אשפוז.

איך בוחרים את הביטוח המתאים?

סוכנות הביטוח i-safe עובדת עם חברות ביטוח גדולות ומובילות (מגדל, פספורט כארד, פניקס).

בכל רכישת ביטוח, יש לוודא כי הפוליסה אשר אנו מתכוונים לרכוש מתאימה שלנו. כמו כן חשוב שהפוליסה תהיה ייעודית למקום אליו אנו נוסעים, על מנת שנקבל כיסוי מלא לסוג הנסיעה, לאופי הטיול וכן לפעילויות אותן אנו מעוניינים לבצע במהלכו. החבר'ה הצעירים שנוסעים לתקופות ארוכות ומעוניינים לבצע פעילות אקסטרים (לדוגמא: ראפטינג, בנג'י, צניחה חופשית) חשוב שתהיה להם הרחבה לספורט אתגרי. במידה ואתם מתכוונים להגיע למקומות נידחים (כפרים רחוקים, טראקים בהימלאיה) חשוב שהפוליסה תכסה הרחבה של איתור, חילוץ והצלה(חיליק מגנוס). פוליסות הביטוח הייעודית לתרמילאים כוללת את כל ההרחבות שצריך לטיול במדינת עולם שלישי, לדוגמא הפוליסה של מגדל תרמילאים היא ללא השתתפות עצמית בכלל והמחיר שלה 1.95$ (בהתאם לגיל ומצב רפואי). 

מה מכסה הפוליסה שלנו?

כל פוליסה שונה מחברה לחברה והיא נבדלת הן בסוג הכיסוי והן במחירים. חשוב לוודא שהפוליסה מוצעת לכם מטעם חברות הביטוח הגדולות בשוק וכי היא אכן מכסה את כל הצרכים האישיים שלכם. חשוב שתקרת הפוליסה תהיה גבוהה ושהפוליסה תכסה את כל ההוצאות הרפואיות שיכולות להיות. סוכנות הביטוח i-safe מציעה פוליסות עם תקרות כיסוי בפוליסה של בין 1,500,000$-2,500,000$ ברוב הפוליסות אין השתתפות עצמית ובפוליסות שיש בהן השתתפות עצמית היא נמוכה, של 30$ בלבד. הסיבה שיש לבחור בחברת ביטוח מובילה היא שלחברות אלו ישנו גב כלכלי איתן ולכן במקרה של תביעה או רצון לממש את הפוליסה מסיבה זו או אחרת, לא תהיה מהן מניעה לשלם את סכומי הכסף הנדרשים, בכפוף לתנאי הפוליסה.

הקדשת מחשבה לנושא הביטוח חשובה לאין שיעור

בחירת ביטוח וסוכן ביטוח נסיעות להודו אינו עניין של מה בכך ויש להקדיש מחשבה לנושא, במיוחד היות ומדובר במדינת עולם שלישי ובדרך כלל בטיול ארוך טווח. אם הרצון הוא לזכות לטיפול הטוב ביותר, במקרה הצורך ועל כל המשתמע מכך, יש להשקיע ולבחור את הביטוח הטוב ביותר, לוודא כי הוא מכסה תחומים נרחבים. כך יתאפשר לטוס בראש שקט לחו"ל, בידיעה שאנו מכוסים.

אנו בסוכנות הביטוח i-safe נשמח לעמוד לשירותכם ולהציע לכם את הפוליסה המתאימה ביותר לאופי הטיול שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום

צוות  I – SAFE