האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה

כל טיסה לחו"ל לרבות לדרום אמריקה דורשת היערכות מצד המטייל. בין אם מדובר בטיול תרמילאים, בין אם בטיול למטרת עסקים ובין אם בטיול שורשים עם המשפחה, צריך לרכוש ביטוח נסיעות לפני הנסיעה. כיום חברות הביטוח מעמידות לרשות המטיילים סוגים שונים של פוליסות ביטוח, כך שכל שיש לעשות הוא להתאים את סוג הביטוח לסוג הנסיעה. במידה ואתם נוסעים לטיול שיכלול אטרקציות ואקסטרים – חשוב תהיה לכם הרחבה בפוליסה לספורט אתגרי, ואם במהלך הטיול תגיעו למקומות נידחים אז חשוב לבצע את ההרחבה איתור חילוץ והצלה. ישנם ביטוחים שונים וחברות שונות שאיתם אנו עובדים (פספורט כארד, מגדל, פניקס). כל פוליסות הביטוח שאנו מפיקים כוללות הטסות רפואיות, הוצאות רפואיות באשפוז/לא באשפוז, ביטול טיסה, כבודה וכו'.

 

מה היתרונות בביטוח נסיעות לדרום אמריקה ולמה חשוב לרכוש אחד טרם הנסיעה?

ביטוח נסיעות לדרום אמריקה משמש כדי למנוע הפתעות לא נעימות שעלולות לצוץ במהלך הטיול וכרוכות בתשלום. במידה ויש ביטוח התשלום, גבוה או נמוך ככל שיהיה, לא יצא מהכיס הפרטי אלא מחברת הביטוח. למשל ביטוח נסיעות מכסה הוצאות רפואיות בלתי צפויות, מצבים בהם נדרש פינוי, וכן מכסה מקרים של רכוש אבוד או גנוב שידוע שנפוץ בחלק ממדינות דרום אמריקה. ניתן להרחיב את היקף הכיסוי בהתאם לצרכים המשתנים בין נסיעה לנסיעה, וכך לוודא שגם במהלך כל הפעילויות שתכננתם לבצע במהלך הטיול, תהיו מכוסים.

בנוסף, רוב פוליסות הביטוח מציעות למבוטחים שירות של ייעוץ ותמיכה הזמין עבורם 24/7, בו הם יכולים להיעזר במקרה חירום ולדעת לאן עליהם לפנות במידת הצורך. סוכנות הביטוח i-safe נותנת ללקוח מענה בכל בעיה שיכולה לקרות ואנו מטפלים בתביעה של הלקוח מול חברת הביטוח. על מנת לזכות לכיסוי המלא של ביטוח נסיעות, על כל מה שהוא מציע, יש לקרוא היטב את כל האותיות הקטנות ולדעת מה הוא כולל והאם הוא מכסה את כל התרחישים האפשריים.

 

טסים לטיול תרמילאים? יש לרכוש את הביטוח המתאים

ברוב המקרים אנשים הטסים לדרום אמריקה לטיול תרמילאים, מבקרים בכמה וכמה מדינות במהלך השהות. בנוסף, חלק בלתי נפרד מהטיול הוא הטרקים עליהם רוב המטיילים לא מוותרים. במיוחד באזורים כמו דרום אמריקה, בהם כולנו מכירים או שמענו סיפורים שכמו לקוחים מהסרטים, חשוב להיות מצוידים בביטוח הטוב ביותר, שיכסה את כל המצבים האפשריים. איתור, חילוץ והצלה, זהו אחד הסעיפים החשובים בכל פוליסה טובה, זה המקום לציין כי צוות החילוץ הוא של חיליק מגנוס מטעם החברות הביטוח שאנו עובדים איתם. כמו כן, ביטוח ספורט אתגרי כלול בפוליסה ללא תשלום נוסף (פוליסת תרמילאים) על כל מקרה שלא יהיה.

 

ביטוח לדרום אמריקה ואתם מכוסים

כל תקופה שלפני טיול מלווה בהתרגשות גדולה ובהשקפה אופטימית על החיים. יחד עם זאת מומלץ שלא לחשוב כי – "לי זה לא יקרה", במיוחד בשל העובדה שבחיים כמו בחיים, הכל יכול לקרות. ביטוח נסיעות לדרום אמריקה הוא חלק בלתי נפרד מהטיסה, ממש כמו התרמיל, הנעליים הטובות, האוהל, והשק שינה. כשמו כן הוא, משמש כמעין הבטחה וביטחון, שעל כל צרה שלא תבוא, בעזרת ביטוח, אתם מכוסים. אולם יחד עם זאת, גם אם יש ביטוח שמכסה כל תרחיש אפשרי חשוב לנקוט במידת הזהירות הנחוצה, לא להסתכן שלא לצורך ולגלות אחריות לבטיחות שלכם.

 

אנו בסוכנות הביטוח i-safe נעשה את כל המאמצים להתאים לכם בדיוק את פוליסת הביטוח הטובה ביותר לטיול שלכם.
נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום