האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות

ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות

ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות


עד לאחרונה, אנשי עסקים התהדרו בדרכונים זרים או ויזות עסקים מיוחדות כדי לקיים קשר עסקי עם איחוד האמירויות – וכל זה מתחת לרדאר.

כיום, ניתן ביתר קלות לתכנן ביקור בדובאי ובאבו דאבי וליהנות מכל האתרים, הקשרים העסקיים והאטרקציות שיש לנסיכויות המדבר להציע.
אז לפני שאורזים, כדאי להביא בחשבון שהמטבע המקומי הוא דירהם איחוד האמירויות הערביות, וערכו בדרך כלל לא רחוק מזה של השקל החדש. נכון לזמן כתיבת שורות אלה, עבור 100 ₪ נקבל 109.24 דירהם. באשר ליוקר המחייה, מוצרי בסיס אינם נחשבים יקרים אולם, ביקור בשדרות המעצבים והאטרקציות הנחשבות יעלו בהתאם.
ארזנו. אבל למה לשים לב כשבוחרים ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות?
ככל יעד שהכרנו עד כה, גם בביקור באיחוד האמירויות מומלץ לשים לב לכמה קריטריונים בביטוח. בעתיד, כשיצאו טיסות ישירות וסדירות לאיחוד האמירויות הערביות, חברות הביטוח ילמדו את היעד ויגבשו פוליסת ביטוח לאיחוד, ביטוח שיהפוך נפוץ וזמין לכל אזרח ישראלי.


התנאים הבסיסיים לכל פוליסה כמו חילוץ אווירי או יבשתי, כיסוי מצב רפואי והחמרה, כבודה, היריון וכדומה יהיו תקפים גם כאן. אולם, ניתן להניח כי התחשבות במצב היחסים העכור בין המדינות עד כה יבוא בחשבון גם כן במידה כזו או אחרת. לא נשכח גם את החום הכבד שמשפיע באופן מכריע על מצבם הבריאותי של רבים. המתנה בתורים, התניידות בערים וביקור באתרים תחת החום הכבד עלולים להרע את מצבם של רבים.


לכן, לא משנה כמה חדש ומרגש ההסכם שהתגבש בין המדינות, מומלץ להיעזר בסוכנות  I-SAFE סוכנות ביטוח המתמחה בביטוחי נסיעות לחו''ל כבר 11 שנה, שילוו אותך בייעוץ פרטני ומקיף אודות היעד החדש והאתגרים הטמונים בו. נשמח לסייע בהמלצות לטיול בטוח במדבר ולהכין אותך באופן אישי לכך.


חברת התעופה אמירייטס – יוקרה בלתי נתפשת
אמירייטס היא הגדולה מארבע חברות התעופה הפועלות תחת איחוד האמירויות, ואחת הגדולות והנחשבות בעולם. בהקשר זה:
• איכות הטיסה והיוקרה המלווה כל המראה ממקמים אותה שוב ושוב ברשימה הפותחת של חברות התעופה המומלצות והיוקרתיות ביותר ומציבה סטנדרט בין-לאומי לשירות ונוחות.
• תמורת לא פחות מ-30 אלף ₪, אורח במחלקה הראשונה יקבל סוויטה משלו. חדר פרטי עם מסך טלוויזיה, כיסא מתכוונן, ארוחות גורמה ופרטיות מוחלטת. לא בכדי מדובר באחת מחברות התעופה היוקרתיות ביותר בעולם.
• כדאי לדעת - החברה מגיעה ל – 180 יעדים בכל העולם ביבשות אסיה, אמריקה, אירופה, אפריקה ואוסטרליה.


I-SAFE סוכנות ביטוח שמגלה לך עולם חדש
בעת בחירה ביעד חדש לטיסה, כזה שלא היינו בו מעולם, כדאי להיעזר במומחים להתאמה מיטבית של ביטוח הנסיעה. I-SAFE סוכנות לביטוח, בעלת ניסיון של שנים בתחום הביטוח וליוותה אינספור לקוחות בבחירת ביטוח נסיעות ייעודי ומותאם למידותיהם.


ביטוח נסיעות לאיחוד האמירויות הוא תחום חדש שפותח בפני הישראלים אפשרויות רבות למגוון סגנונות טיול שלא הכרנו קודם לכן. בדיוק בשל כך, אנו זמינים עבורך לכל שאלה ותהייה לגבי המסלול החדש, על מנת לעזור לך לחקור יעדים חדשים בעולם, בראש שקט.
לפרטים נוספים, אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר.

אנו זמינים לכל שאלה שלכם ובשמחה!!

צוות I-SAFE