האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לאחר מחלת קורונה

ביטוח נסיעות לאחר מחלת קורונה

ביטוח נסיעות לאחר מחלת קורונה

ביטוח נסיעות לאחר מחלת קורונה

התפרצות נגיף הקורונה –COVID-19 הוכיח לנו ששום דבר אינו בטוח. חברות הביטוח העוסקות בביטוח נסיעות לחו"ל, כמו חברות ועסקים רבים אחרים – מחשבות מסלול מחדש. דוגמה אחת לכך, היא השמטת ביטוח ביטול נסיעה המהווה חלק מכל פוליסה בסיסית. כיום, כיסוי זה איננו זמין בצורה שהכרנו אותו וחברות ביטוח שונות ביטלו אותו או שינו אותו בהתאם לתקופה הראשונה להתפרצות, בה ענף התיירות והתעופה היה מושבת כמעט לחלוטין.
אשפוז בעקבות מחלת הקורונה
וירוס הקורונה לא מתבטא באופן זהה אצל כולם. ניתן לומר שבחודשים הראשונים להתפרצות הנגיף –  רב הנסתר על הגלוי.


ייתכן שחלית בקורונה וכבר הספקת להחלים ולא שמת לב לכך. ייתכן שסבלת במהלך תקופת המחלה ואף אושפזת או הונשמת. תקופת אשפוז זו משנה למעשה את המצב הרפואי הקיים שלך ומעלה את הסיכון שלך למצב רפואי מתמשך כמו התפתחות מחלה כרונית במערכת הנשימה או בעיות בתפקוד הלב. לאור המידע המשתנה באופן תדיר אודות הנגיף, חברות הביטוח מגנות על עצמן מתביעות ומשנות את תנאי הביטוח. קיימת כיום התייחסות שונה למחלימים מקורונה המבקשים לרכוש ביטוח נסיעות ומומלץ להיעזר באנשי מקצוע מתאימים על מנת לשפר את הסיכויים לרכוש ביטוח בעלויות נוחות שיעמוד לצדך לפי הצורך.


למה לשים לב כשבוחרים ביטוח נסיעות לאחר מחלת קורונה
אם בעבר כיסוי עבור מצב רפואי קיים או מתמשך שויך בעיקר לאוכלוסיית הגיל השלישי – כיום, עוד ועוד אנשים מכל שכבות הגיל רוכשים את הכיסוי הזה.
כיוון שהשלכות המחלה עדיין אינן מוכרות מספיק. ייתכן כי גם לאחר החלמה ממחלת הקורונה, התסמינים שילוו אותך מעמידים אותך בקבוצת סיכון שחברות הביטוח חוששות מהן.


בין התסמינים הידועים נמנים תשישות, כאבי שרירים, נזק למערכת הנשימה, בעיות של ריכוז וזיכרון. בנוסף עשויות להופיע גם מצוקות נפשיות עקב טיפול רפואי אגרסיבי במחלה כמו הרדמה מלאה וטראומה. לכן, כדאי לשקול את ההרחבות הבאות, גם אם אנחנו בגילאי ה-20 שלנו. קיימים מספר כיסויים שיכולים להיות רלוונטיים עבורך ונשמח להעניק לך שירות בהתאמת פוליסה למידותיך, בכל הנוגע לביטוח נסיעות לאחר קורונה. אספנו עבורך את החשובים ביותר כאן:
• כיסוי עבור מצב בריאותי קיים
• החמרה של מצב בריאותי קיים
• הוצאות בעת אשפוז – כיסוי הוצאות לצוות רפואי, טיפול נמרץ, ניתוח בדיקות הדמיה ועוד.
• הוצאות שלא בעת אשפוז – תרופות, התייעצות עם רופא, רופא חירום לשיניים וכו'.
• הטסה רפואית לישראל והמשך אשפוז בבית חולים


I-SAFE סוכנות לביטוח נסיעות  בתקופה של חוסר וודאות
לאור כל השינויים בעולם הביטוח והצורך של כל אחד ואחת מאתנו למצוא קצת נחת, מומלץ להיעזר במומחים בתחום הביטוח שנמצאים בכל עת עם אצבע על הדופק. אנו עוקבים אחר השינויים בשוק ביטוח הנסיעות לחו"ל. צוות המומחים שלנו ילווה אותך בהגשת טפסים ותכנון הנסיעה לאחר מחלת הקורונה ונדאג לכיסוי מתאים שיתחשב גם בהפכפכות השוק בעת הזו ולכך שלא ייגרם לך נזק.
אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר - ולהתחיל לבחון כבר היום טיול לחו"ל עם ביטוח נסיעות לאחר מחלת קורונה.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ומקום - צרו קשר - 09-7457046