האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות טרשת נפוצה

ביטוח נסיעות טרשת נפוצה

טרשת נפוצה היא מחלה כרונית שבמערכת העצבים. המחלה פוגעת בתפקוד התקין של תאי העצב ומובילה להפחתה במיאלין כתוצאה מפגיעה במערכת העצבים המרכזית. כחלק מההשפעות השונות הנגרמות מטרשת נפוצה הפגיעה מתבטאת בעיקר בתהליך העברת הזרמים שפוגעת בתפקוד התקין של המוח. הסממנים העיקריים של טרשת נפוצה הם סחרחורות, ראייה מטושטשת, קושי בהליכה השגרתית של האדם ועד לסימפטומים טרגיים של ניוון שרירים.

מדי שנה מאות אלפי ישראלים מבקרים במדינות שונות ברחבי העולם. בעת נסיעה לחלק מהמדינות ברחבי העולם (ובעיקר בנסיעה למדינות המתפתחות בעולם) נדרשים הנוסעים לערוך סדרה של זריקות וחיסונים שונים שנועדו להגן עליהם מפני מחלות ופגיעות גופניות שונות ולחסן את המערכת הגופנית מפני הסביבה.

 

מדוע חייבים לערוך ביטוח נסיעות טרשת נפוצה?

הגורמים העיקריים למחלה טרשת נפוצה מתבטאים בעיקר כתוצאה מגורמים סביבתיים שונים. במהלך הנסיעות לחו"ל אנו מבקרים באזורים שונים שלעתים זיהום האוויר והזיהום הוויראלי שבהם מתחת לכל ביקורות. זיהום וויראלי עלול להחליש את המערכת החיסונית של האדם וכתוצאה מכך להפוך את המערכת החיסונית לפגיעה יותר.

בין האזורים השונים ברחבי העולם בהם אחוז גבוה יחסית מהאוכלוסייה סובלים מטרשת נפוצה, הם האזורים המרוחקים מקו המשווה. האזורים בעולם המרוחקים מקו המשווה נחשפים מעט לחשיפת השמש, דבר המוביל את התושבים למחסור ביצור ויטמין D שלו תפקיד מפתח בשמירה על הסידן שבגופנו.

זיהום כרוני עלול להוביל את האדם לחלות בטרשת נפוצה, במדינות שונות ברחבי העולם נהוג לערוך טיולים בג'ונגלים שונים ובקרב אוכלוסיות צפופות במיוחד, הסיכוי שהמערכת הגופנית שלנו תיפגע באזורים הללו כאשר אנו מטיילים ברחבי העולם היא גדולה יותר. גוף האדם פגיע במיוחד כאשר הוא נחשף לאזורים חדשים, אקלים חדש וסביבה גאוגרפית חדשה.

 

למה חשוב לעשות ביטוח נסיעות שיש טרשת נפוצה?

ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לכם לצאת לטיול שלכם ב"ראש שקט" ודואג לכם למערכת בריאותית שלמה אשר מלווה אתכם במהלך הטיול שלכם. כאשר הנכם יוצאים לטיול ברחבי העולם ומבטחים את עצמכם ואת משפחתכם, אתם זוכים לליווי רפואי מקיף שמאפשר לכם לקבל פתרונות והחזרים כספיים במוסדות רפואיים שונים בכל רחבי העולם.

ביטוח נסיעות לחולי טרשת נפוצה מכסה אתכם במגוון רחב של מסלולים, החל מהחזרים על טיפולים רפואיים שתערכו במדינות זרות, תרופות ועד למקרים קיצוניים יותר בהם תזדקקו להטסה רפואית. מחירי הביטוח הרפואי נעים מ 4$ ליום ועד 25 $ תלוי בהיסטוריה הרפואית  והתמורה שלהם עשויה להציל משפחות מפני קריסה כלכלית בעת צרה.

כאשר אתם נוסעים לטיול, אתם צריכים ביטוח נסיעות מקיף שיכסה אתכם מבחינה רפואית וכלכלית בעת צרה, סוכנות הביטוח של I-SAFE מבטיחה מסלולי ביטוחי נסיעות שיאפשרו לכם לצאת לדרככם בראש שקט ויאפשר לכם ליהנות מהטיול שלכם. סוכנות הביטוח I-SAFE מספקת פתרונות ללקוחותיה. גם לסובלים ממצב רפואי קיים כמו טרשת יש פתרון! אצלנו כולם עולים למטוס עם כיסוי ביטוחי! (כפוף לחיתום רפואי)

 

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר לביטוח נסיעות לחולי טרשת נפוצה,

לשירותכם צוות I-SAFE