האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70

ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70

ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70

ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70


האם דרכון ירוק מעל גיל 70 מאפשר נסיעה לכל מקום עם ביטוח רפואי מלא? האם ביטוח נסיעות ניתן בכל גיל למחזיקי דרכון ירוק? מה כדאי לדעת לפני שטסים לאחר חיסון קורונה?


עולם התיירות, הטיסות וביטוח הבריאות לטסים לחו"ל השתנה לגמרי מאז פרצה לחיינו מגפת הקורונה. השמיים היו סגורים תקופה ארוכה, סימני השאלה סביב המגפה היו גדולים וכעת כשהשמיים נפתחים מעט ומתחילים לחזור לשגרה, ישנה זהירות בכל תחום. ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70 שינה את כללי המשחק, מחוסני הקורונה יכולים כעת ליהנות מביטוח נסיעות מקיף ולחזור ליהנות מתיירות ועסקים ברחבי העולם.


ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70 – כיסוי למחוסנים לקורונה - גם לארצות הברית 
כל מי שקיבל את המנה השנייה של החיסון כבר יודע שבתוך כמה ימים הוא מחוסן בהגנה כמעט מלאה נגד נגיף הקורונה. החיסון שינה את כללי המשחק, מאות אלפי ישראלים שרצו לטוס וחששו בגלל ביטוח נסיעות שאינו מקיף, הידבקויות ובידוד, יכולים לנשום לרווחה ולתכנן את הטיול הבא שלהם. הכיסוי עבור המחוסנים הנו מלא, ביטוח נסיעות דרכון ירוק מבטיח כרטיס כניסה לכל מדינה וכיסוי ממש כמו שהיה בעבר.


יש הרחבות מיוחדות לעידן הקורונה?
ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70 יהיה מקיף מבחינה בריאותית, לכל השלכות אשר עלולות להיות בתקופה זו, אך יש לקחת בחשבון נושאים רבים כאשר יוצאים לטיול במדינה אדומה, כמו למשל מצב מערכת הבריאות בתקופה זו, סגר מתוכן או קיים, סגירת אירועי תרבות, מסעדות וכדומה. אדם שחוסן לקורונה כבר לא יכול להיכנס לבידוד או להיות חולה בקורונה95% , אבל יכולות להיות סיבות אחרות שיכולות לגרום לביטול או קיצור הנסיעה. כך למשל, אנשים שטסים למדינות אשר במפתיע מתכוונות להיכנס לסגר מלא או לסגור את השמיים, מבקשים לקצר את הטיול שלהם ולחזור ארצה והדבר עלול לגרום להפסדים. לעיתים אין זה משנה האם הם מחוסנים או לא ולכן כדאי לבצע הרחבות לקיצור או ביטול נסיעה מכל סיבה שהיא.


האם יש סייגים בגלל הגיל?
כאשר מדובר על מתחסנים מעל גיל 70, יש צורך להנפיק אישור רפואי בעת מתן הצהרת הבריאות לחברת הביטוח. את ההצהרה יש למלא באופן מדויק, בלי לשכוח שום סעיף ומבלי להמעיט בחשיבות כל דיווח, הדבר יעשה את ההבדל בין כיסוי ביטוחי עם החזר מלא לכזה שיטילו בו ספק.
כאן בשביל לתת לך לב שקט בנסיעה


I-SAFE סוכנות ביטוח מתמחה במתן ביטוחי בריאות מקיפים, מותאמים ואיכותיים לטסים לחו"ל. בעידן הקורונה יש לך צורך במישהו שילווה אותך ויבטיח נסיעה בלב שקט, בידיעה שיש לך כיסוי ביטוחי מקיף. ביטוח נסיעות דרכון ירוק מעל גיל 70 עושים רק אצל המומחים בתחום – כדאי לצלצל כבר עכשיו ואנו נשמח לעמוד לרשותך לכל שאלה.

 

לשירותכם 09-7457046 צוות I-SAFE