האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות באינטרנט, ביטוח נסיעות אונליין במחיר אטרקטיבי

ביטוח נסיעות באינטרנט

ביטוח נסיעות באינטרנט

אתם נרגשים לקראת הנסיעה...מחכים וחושבים רק על זה.... איזה כיף יהיה , איפה אני אטייל?  מה אני יעשה? האם החבר יציע לי נישואים? יהיה לי אומץ לקצת אקסטרים?! האם אני אכיר חברים חדשים? האם המלון יהיה מדהים כמו שנראה באינטרנט?  האם הטיסה תעבור בשלום? כמה קניות אני יעשה בדיוטי? אוי ואבוי- לא עשיתי ביטוח נסיעות!!! המשרד של הסוכן סגור, הבחורה החמודה שעובדת אצלו לא עובדת אצלי...ואין לי את הטלפון האישי שלה... מה עושים???

אז אני ממליצה קודם כל לשבת, להדליק את המחשב, בינתיים להירגע.....ללחוץ על הלינק המוביל לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ולהקליד את הפרטים של הנסיעה הנוכחית ואת הפרטים האישיים כמובן.

רכישה און ליין מאפשרת למבוטח ליהנות מהאפשרות לבטח את עצמו בכל זמן שנוח לו, 24/7 שעות ביממה ומכל מקום.

בסוף תהליך הרכישה און ליין, הפוליסה תישלח אליך למייל ואתה מסודר, תמשיך להתרגש לקראת הנסיעה ותסמן וי נוסף על ההכנות- ביטוח נסיעות לחו"ל יש!

אנו מודעים לפחדים שיש ללקוחות להשאיר פרטי אשראי באינטרנט ולכן חשוב לציין כי המערכות מאובטחות ואין סיבה לחשוש מרכישה און ליין- הלינקים שלנו מאובטחים ואין אפשרות לשמור את מספרי האשראי, לכן בפעם הבאה תאלצו לעדכן את פרטי החיוב פעם נוספת...

בסוכנות I-SAFE ובאתר שלנו מוצעות מספר פוליסות- כל אחת מתאימה לצרכים אחרים וללקוחות שונים מבחינת גיל, מצב רפואי ותקופת הנסיעה. את כל הפוליסות ניתן לרכוש באינטרנט.

 

  1. פוליסת TRAVEL ''תייר'' של פספורט/פניקס- עם הכרטיס המגנטי להוצאות רפואיות- הכרטיס מאפשר לכם לשלם את התביעה במקום וללא השתתפות עצמית.
  2.  
  3. פוליסת תרמילאים מבית מגדל (מגדל מסע עולמי) - פוליסה המתאימה לחברה' צעירים עד גיל 39 שטסים לתקופת של 30 יום ומעלה- הפוליסה כוללת בתוכה את כל ההרחבות הרלוונטיות לתרמילאים: איתור חילוץ והצלה, ספורט אתגרי, ספור חורף ועוד... בפוליסה זו אין השתתפות עצמית!
  4.  
  5. פוליסת פלטיניום מבית מגדל- מתאימה לכל הגילאים, לכל תקופות הנסיעה , השתתפות עצמית של 30 $, גבול אחריות הפוליסה 1,500,000 $

 

                                                             

 

*** במצבים בהם הלקוח אושפז בחצי שנה האחרונה או שיש לו מחלה כרונית כלשהי, אנו נאלץ לבקש אישור רפואי וסיכום אשפוז על מנת לקבל אישור מהחתם שלנו, רק אז נוכל להפיק פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל עבורו- ללקוחות אלו אין אפשרות לרכוש את הביטוח און ליין..... אנו נפיק לכם בשמחה את הפוליסה בהתאם למצבכם (טלפונית).

 

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה,

שתהיה לכם נסיעה טובה ובטוחה

צוות I-SAFE