האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח לקראון בחול

ביטוח לקראון בחול

ביטוח לקראון בחול
היכן מומלץ לעשות ביטוח לקראון בחול? כמה עולה ביטוח לקראון בחול? מתי כדאי לעשות ביטוח לקראת טיול בקראון מחוץ לארץ?
רבים אומרים כי הדרך הטובה ביותר לחוות ארץ חדשה או אפילו לחוות מחדש ארץ מוכרת היא לנסוע בדרכיה. טיול בקראון הוא השילוב המושלם בין החופש לחוות באמת את הארץ לנוחות שבקרבה לכל הציוד שלך. טיול בקראון פותח בפנייך חוויות ייחודיות ומאפשר לך לתכנן את מסלול הטיול שלך, החוויות והעלויות שבו בצורה אידיאלית.
בין אם טיולים יוקרתיים הם יותר הסגנון שלך או שברצונך להתלכלך בבוץ, הקראון שלך יוכל לקחת אותך לשם ולהבטיח שתמיד יהיה לך איפה להניח את הראש וכיצד להמשיך הלאה עם הטיול. חשוב לציין כי החופש והיתרונות הרבים שבקראון לא באים ללא מחיר, נסיעה בכבישים במדינה זרה וברכב גדול ללא ביטוח מתאים ומקיף יכולה להפוך את תוצאות הטיול לקטסטרופליות.
איזה ביטוח לקראון בחול מומלץ לקחת?
תוכנית הביטוח אשר תכסה אותך בצורה התאפשר לך ליהנות מהטיול שלך בראש שקט צריכה לכלול בראש ובראשונה כיסוי רפואי. כיסוי רפואי יבטיח כי במקרה של תאונה או כל אירוע רפואי אחר, מענה רפואי מתאים יהיה זמין עבורך ולא בעלויות של אלפי דולרים לכל פינוי באמבולנס או לילה באשפוז.
ביטוח לקראון עצמו
בדומה לביטוח רכב שיש לכולם בארץ, כאשר ברצונך לנהוג במדינה זרה עלייך להבטיח כי הינך מכוסה במקרים שבמסגרתם הרכב ייפגע ויהיה צורך בתשלום על תיקונים או גרירה. קראון הוא לא כלי רכב זול ומכות שטחיות עלולות להוביל לתיקונים יקרים ללא תקרת ההשתתפות העצמית. בעיקר כאשר מדובר בביטוח לקראון בחול, חשוב לוודא מה היא תקרת ההשתתפות העצמית ולוודא שהקראון מכוסה מכל הכיוונים.
ביטוח צד ג'
נהיגה בכבישים אינה תמיד בטוחה ובעיקר כאשר מדובר בכלי רכב מאסיבי כמו קראון, רגעים קטנים של חוסר תשומת לב יכולים ליצור נזק משמעותי לרכבים ואף רכוש. ללא ביטוח המכסה אותך במקרים מסוג זה, חובות התיקונים שלך יכולים להגיע מעבר לעלויות הטיול כולו וחוסר ההיכרות שלך עם המערכת במדינה המארחת אותך יוכיח עצמו כמכשול משמעותי. מעבר לכך, במקרים שבמסגרתם אדם נפגע כתוצאה של הנהיגה שלך, עלויות ההוצאות הרפואיות והתביעות יכולות להגיע למיליונים.
מה היא העלות של ביטוח לקראון בחול?
תוכנית ביטוח היא אינה מוצר מדף והעלויות שלה נקבעות על פי אופי הטיול שלך, המדינה בה ברצונך לטייל, אורך הטיול, סוג הקראון ועוד. הדרך הטובה ביותר להבין את עלויות הביטוח אשר באמת יאפשר לך ליהנות מהטיול שלך היא ליצור קשר עם סוכן ביטוח מקצועי.
I-SAFE סוכנת ביטוח שמביאה את כל פתרונות הביטוח עד אלייך
עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני, לספר לנו על התכנון שלך לטיול, לקבל הצעות לכיסוי ביטוחי מושלם מתשע חברות ביטוח מובילות וליהנות מהמחיר האטרקטיבי ביותר.