האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח לסטודנטים בחול – תנאי ללימודים מוצלחים

ביטוח לסטודנטים בחול – תנאי ללימודים מוצלחים

ביטוח לסטודנטים בחול – תנאי ללימודים מוצלחים
איזה ביטוח מומלץ לסטודנטים לרכוש לפני לימודים בחול? מה המחיר של ביטוח לסטודנטים בחול? האם סטודנטים ישראלים הלומדים בחול אכן צריכים ביטוח רפואי? לגבי אילו מדינות מומלץ לסטודנטים ישראלים לעשות ביטוח טרם הנסיעה?
אף על פי שלמערכת הבריאות בישראל יש את הפגמים שלה, מרבית האנשים בישראל יודעים שאם יגיע הרגע בו יצטרכו טיפול רפואי הם יוכלו לקבל אותו. תיירים וסטודנטים הנמצאים בחול אינם יכולים ליהנות מפריבילגיה זו והדבר הגרוע ביותר כאשר יש לך צורך בטיפול או ייעוץ רפואי הוא הסתבכות עם בירוקרטיה של מדינה זרה ולהתחיל לשכלל עלויות של אלפי שקלים. ביטוח סטודנטים מבטיח כי הסטודנטים בחול וההורים בארץ יוכלו לישון בשקט ולדעת שיש מי שייתן מענה מהיר ואפקטיבי במקרים הלא נעימים אשר מתרחשים בחיים ובעיקר במקרים הקשים שעליהם אנחנו לא רוצים אפילו לחשוב.
מה כולל ביטוח לסטודנטים בחול?
בדומה לכל חבילת ביטוח, חבילת הביטוח יכולה לכלול מגוון רחב של תחומים, בין אם מדובר בציוד עבודה, מכשור יקר ועוד. הדבר המשותף לכל חבילות הביטוח לסטודנטים או אפילו אנשים השוהים במדינות זרות לתקופות זמן ארוכות הוא ביטוח הבריאות, ביטוח זה יאפשר לך לקבל טיפול רפואי ברמה הגבוהה ביותר ללא קשר למדינה אשר מארחת אותך ואף להבטיח תקרת עלויות להליכים יקרים או פינוי לארץ. חשוב לציין כי הביטוחים אשר מרבית האוניברסיטאות מספקות לסטודנטים שהן שולחות ללימודים מחוץ לארץ הם בסיסיים בלבד - ובמרבית המקרים אינם כוללים כיסויים שיכולים להיות קריטיים.
מטרייה ליום גשום ומקלט לסערה
ביטוח הוא דבר שעושים עם התקווה שלעולם לא נצטרך להשתמש בו אך, כולנו מכירים את המציאות ומבינים שחוסר מוכנות יכול להפוך מקרים לאירועים וסיפורים קשים לטרגדיות. בעיקר כאשר מדובר בסטודנטים צעירים אשר נמצאים רחוק מהבית ובמדינה בה אין להם מעמד של אזרחים, קשרים או הבנה של המערכת הבריאותית, אפילו אירועים רפואיים קלים יכולים להסתבך ולהפוך לסכנה ולהוצאה כלכלית משמעותית. מסיבה זו, בחינה מלאה של ביטוח הבריאות המסופק על ידי המוסד האחראי והשלמת הכיסוי בעזרת ביטוח חיצוני היא הדרך היחידה להבטיח כי גם בכל מקרה של חשש רפואי, המענה המקצועי ביותר יגיע במהרה ולא יוביל לעלויות של אלפי דולרים ליום אשפוז או הסתכלות של רופא מומחה.
כיצד נקבעת העלות של ביטוח לסטודנטים בחול?
עלות הביטוח, בדומה לכל תוכנית ביטוחית, נקבעת על פי מגוון גורמים הכוללים את הפרטים האישיים שלך, המדינה בה יתקיימו הלימודים, אורך השהות שלך במדינה ואופי הכיסוי. הדרך הטובה ביותר להבין את העלויות ואפשרויות הכיסוי היא ליצור קשר עם סוכן ביטוח מקצועי.
I-SAFE סוכנות ביטוח שמאפשרת לך לישון בשקט בלילה
הודות לקבלת הצעות מ-9 חברות ביטוח מובילות במקביל, I-SAFE סוכנות ביטוח מצליחה לספק ללקוחותיה כיסוי נרחב בעלויות אטרקטיביות. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר, לספר לנו על הצרכים שלך ולקבל את כל המידע בנוגע לביטוח לסטודנטים בחול ללא התחייבות.