האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח לטלפון נייד בחו''ל

ביטוח לטלפון נייד בחו''ל

ביטוח לטלפון נייד בחו''ל

אז טסים לחו''ל וחושבים לעשות ביטוח נסיעות עם הרחבה לטלפון הנייד?

אז זהו שרצוי... לאחרונה מאז שיש את הכיסוי לטלפון הנייד בחו''ל יש המון המון תביעות בגין גניבה של מכשירים ניידם בחו''ל!

מסתבר שהגנבים והכייסים בחו''ל אוהבים לגנוב את הטלפונים הניידים מהתיירים בגלל שרוב התיירים אינם שמים לב כנראה מי נוגע בהם ואיפה...

לכן כדאי מאד לרכוש את ההרחבה! שאם יגנבו...יהיה ביטוח לפלאפון!

עשינו לכם קצת סדר.... בבקשה 

 

מה ההגדרה למכשיר סלולארי/טלפון נייד?

מכשיר סלולארי הינו מכשיר נייד הפועל ע"י רשת סלולארית, כולל סמארטפון והנמצא בבעלות המבוטח. על המסך להיות קטן מ-5.4 אינץ', כל מכשיר גדול יותר ייחשב כמחשב נייד ואינו ייכלל במסגרת הכיסוי.

המבוטח יהיה מכוסה במידה והמכשיר הסלולארי אותו נשא בעת שהותו בחו"ל ייגנב, כמובן אם המקרה קרה בזמן תקופת הביטוח בחו''ל ובמידה והמבוטח שילם תוספת לביטוח המכשיר. 

הסכום שישולם למבוטח כפוף לטבלת גבולות האחריות, לא יותר מערכו הממשי של המכשיר, ובהתאם להצהרת המבוטח לגבי זמן רכישת המכשיר, דגם המכשיר, גיל המכשיר ואביזרים נלווים. מהסכום ינוכה כל פיצוי מחברת הסלולארי או מחברת המכשיר עצמה.

גבול האחריות המרבי של המבטח - 800 $ למכשיר סלולארי ו-75 $ לכל האביזרים הנלווים ולא יותר ממכשיר סלולארי אחד למבוטח ולכל תקופת הביטוח ובכפוף להשתתפות העצמית
ניכוי בלאי: במידה והמכשיר נקנה בשנה האחרונה וללקוח יש את קבלות הקניה, לא ינוכה סכום עבור בלאי, אך מסכום הפיצוי ינוכה מע"מ כפי שנהוג כחוק. במידה ולמבוטח אין קבלות או שהמכשיר נקנה לפני יותר משנה, המבטח יעריך את המכשיר הנגנב בהתאם לשווי השוק של המכשיר. במקרים בהם אין אפשרות להעריך את שווי המכשיר ע"י גורמי שוק אובייקטיביים, המבטח יעריך את המכשיר בהפחתת בלאי של 60% מערך המכשיר מאותו סוג ודגם כחדש.

 

שימו לב! דגשים חשובים!

  • חברת הביטוח אינה מכסה אביזרים נלווים כגון: מטען, סוללות/סוללות נטענות, אוזניות מכל סוג, תחנת עגינה, נרתיק, לרבות מיני טאבלט עם אופציה לשימוש כמכשיר סלולארי. 
  • המבטח לא יישא בכל דרישה/תביעה/הוצאה לתשלום בגין הכיסוי כשמתרחשים אחד או יותר מהתנאים הבאים:
  1. נזק תוצאתי ישיר או עקיף –אובדן חומרים, תמונות או כל דבר השמור בזיכרון כלשהו (מותקן במכשיר או נלווה)
  2. נזק הנגרם למבוטח עקב נזק/גניבה/ או אובדן המכשיר (כולל נזק עקיף, תוצאתי, הפסד כספי, עוגמת נפש וכדומה)
  3. גניבה של מכשיר סלולארי ו/או אביזרים נלווים אשר לא הוצהרו ע"י המבוטח בעת רכישת הרחבה זו.
  • במידה ונגנב המכשיר המבוטח, יש להגיש תלונה במשטרה המקומית ולשמור העתק מהתלונה! ללא העתק אין אפשרות להגיש תביעת החזר. בזמן הגשת התביעה יש להציג אישור על ניתוק הקו של המכשיר הנגנב מהחברה הסלולארית ולמלא טופס תביעה מתאים.

 

לכל שאלה נוספת – נשמח לעמוד לשירותכם

סוכנות I-SAFE