האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח דירה - תכולה, מבנה, צד ג'

ביטוח דירה - תכולה, מבנה, צד ג'

ביטוח דירה-תכולה- מבנה-צד ג'

למה צריך ביטוח דירה?

לא סתם אומרים... "המוצא שלווה בביתו, בין אם הוא מלך או איכר,הוא המאושר באדם"

אחד האמצעים למצוא שלווה בבית הוא האפשרות להגן על מבצרך, על הרכוש שלך, על כל מה שעבורו עבדת כה קשה בחיים והצלחת להשיג. חשוב שאדם ירגיש בטוח בביתו, שגם אם חס וחלילה יתרחש אסון ולא משנה באיזה סדר גודל-אתה תהיה בטוח!

ביטוח דירה מתחלק לשני חלקים: ביטוח מבנה- המאפשר לך לבטח את הבית עצמו ולהיות מוגן מפני נזקי מים, הצפות, הצתה/אש נזק בזדון ועוד. וביטוח תכולה- המתייחס לכל הרכוש שלכם הקיים בבית. טלביזיות, תכשיטים ועוד....

תדמיינו מצב בו אתם שוהים בחו"ל, עושים חיים, נהנים, עולים על טיסה הביתה ומחכים לרגע הזה שפותחים את הדלת ואומרים: "איזה כיף לטייל בעולם אבל תכלס אין מקום כמו הבית" ואז- הבית מוצף כולו מים, הספה רטובה, הטלוויזיה מהסלון הגיעה למטבח, כריות צפות בין החדרים, אתם מגניבים מבט לחדר העבודה ומתפללים שהמחשב במקום ולא קרה לו כלום אבל אז רואים שגם המחשב נעלם!  בקיצור, אם לא היה לכם ביטוח דירה, הייתם צריכים להיכנס לסרט, להרגיש לחץ בחזה, להריץ את כל הבלגן שמחכה לכם בטיפול הבעיות ועוד. אבל- אם יש לכם ביטוח דירה, כל שעליכם לעשות זה להתקשר לסוכן הביטוח והם מטפלים בהכל! אתם תקבלו כסף ותחזירו את הבית שלכם לשגרה במהרה.

דבר נוסף שחשוב לדעת- ביטוח חבות מעבידים בדירה - במידה ואתם מעסיקים עובדים בביתכם (מטפלת/מנקה או כל עובד אחר) עליכם לדאוג כי גם אתם וגם הם יהיו מבוטחים מפני פגיעות שיתרחשו תחת קורת הגג שלכם.

ביטוח צד ג' בדירה – יגן עליכם מפני תביעות של צד ג' במידה ויחליטו לתבוע אותכם בגין נזק שגרמתם...לדוגמא אתם גרים בקומה אחרונה ויש לכם גג. ביום חורפי העדנית נופלת מהרוח למטה ופוגעת ברכב או באדם כל שהוא – הנפגע הוא צד ג' – ויהיה לכם כיסוי ביטוחי. 

חשוב חשוב חשוב להיות מוגנים ולבטח את הדירה שלכם, אז צרו קשר ואנו נדאג לכם ללילות שקטים 