האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח בריאות פרטי לכלבים וחתולים

ביטוח בריאות פרטי - כלבים וחתולים

ביטוח בריאות פרטי - כלבים וחתולים

ביטוח בעלי חיים

יש מישהו אחד שמחכה לכם בבית, שיודע לפנק אתכם ולאהוב אתכם בכל מצב... החבר הכי הכי הכי טוב- חיית המחמד שלכם.

 

אוהבי בעלי החיים וודאי מכירים את התחושה של הדאגה ההורית, הרצון הבלתי פוסק לספק את הטוב ביותר לכלב שלך / לחתול שלך, לכן אנו מציעים לכם את הפוליסה שתדאג לבעל החיים שלכם בצורה הכי טובה שאפשר... פוליסת ביטוח בריאות לחיות מחמד, ממש כמו שיש לנו....אז עכשיו יש גם להם

 

חשוב תמיד לקחת בחשבון שהכלב האהוב שלנו עלול להיפצע ואף גרוע מכך, אם בעקבות תאונת דרכים , מחלה או כל סיטואציה אחרת- ועלינו להיות ערוכים.

במידה וחלילה קרה משהו, הכלב נפגע, אתה רוצה לקחת אותו לווטרינר אך למרבה הצער הווטרינר השכונתי אינו ערוך למקרי טיפול חריגים ואתה נאלץ להוביל את הכלב לבית חולים וטרינרי. החשבון שאתה מקבל בתום הטיפול הוא עצום... אם לכלב יש ביטוח בריאות פרטי לכלבים, אתה פשוט אוסף את הקבלות והאישורים הרפואיים ומגיש לסוכן הביטוח שלך, הוא מטפל מיד בכל נושא התביעה ואתה מקבל את כספך בחזרה (פחות ההשתתפות העצמית בהתאם לתנאי הפוליסה). במידה וכלבך אינו מבוטח, אתה תצטרך לשאת בכל ההוצאות...חבל

 

סעיף חשוב בפוליסה הוא ביטוח צד שלישי לבעלי חיים (כלב, חתול בלבד) . מה זה אומר בדיוק? להלן דוגמה...

אתה מטייל להנאתך עם הכלב החמוד שלך, אתם נתקלים בשכנה מלמעלה...  הכלב שהינו גור לצורך העניין... מחליט שבא לו לשחק איתה אך המשחק שלו מסתיים בפציעה קלה של אותה השכנה... כעת היא מעוניינת לתבוע. הביטוח מגן עליך ועל כלבך-יש כיסוי עבור נזק לצד שלישי עקב פגיעה של חיית המחמד השייכת למבוטח.

אף אחד לא רוצה לחשוב על זה, לאבד חבר וחיית מחמד אהובה בפתאומיות הוא מצב שקשה לעכל, אם תאונה חלילה גרמה למוות בעל החיים שלך, חברת הביטוח תפצה אותך...כי החיים ממשיכים.... תמיד חשוב לאמץ בעל חיים חדש ולספק לו חיים יפים הרי זה ידוע שהוא יעזור לכם לעבור את התקופה הקשה.

 

לפרטים נוספים אודות ביטוח בריאות פרטי לכלב ולחתול מלא את פרטי חיית המחמד ונחזור עם ההצעה הטובה ביותר...

 

רק בריאות – צוות I-SAFE  לבעלי חיים

 

 

לטופס האלקטרוני החכם - לחץ כאן