האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח ארה

ביטוח ארה"ב פספורט דרכון ירוק

ביטוח ארה"ב פספורט דרכון ירוק

ביטוח ארה"ב פספורט דרכון ירוק


בשנת 2020, עולם ביטוחי הנסיעות שינה את פניו במידת מה. אם בעבר ביטוח נסיעות לחו"ל היה עניין פעוט של מה בכך, הוצאה קטנה שכלל איננה תופסת את תשומת ליבנו – היום המצב השתנה. איך משפיעים החיסונים לקורונה על ביטוחי הנסיעות? כשמדובר על ביטוח ארה"ב פספורט דרכון ירוק, למה בעצם מתכוונים?


ביטוחי הנסיעות והקורונה
עד שנת 2020, אנשים רבים היו רוכשים פוליסות ביטוח כלאחר יד ומבלי לחשוב על כך יותר מדי. עבור מי שזקוק לפוליסה סטנדרטית, לא הייתה בהכרח חשיבות גדולה לחברת הביטוח ממנה נרכשה הפוליסה.
נגיף הקורונה שינה לחלוטין את פני הדברים.

במקרה של מחלה בחו"ל המצריכה טיפול או אשפוז, הוצאות הטיפולים הגבוהות העלו משמעותית את מכירי פוליסות הביטוח. במקרה של מדינות כמו ארה"ב, בהן הטיפולים הרפואיים יקרים יחסית גם בימי שגרה, מחירי הביטוח הרקיעו שחקים.
השפעת החיסונים לקורונה
עם תחילת ההפצה של חיסוני הקורונה, נראה כי מגמת העלייה החדה במחירי הביטוחים עשויה אולי להשתנות. גבר או אישה אשר התחסנו כנגד הנגיף בשתי מנות חיסון נחשבים למוגנים יותר מפני המחלה. כשבוע לאחר החיסון השני, סיכוייהם לחלות יורדים באופן דרסטי בעשרות אחוזים.
הירידה בסיכוי לחלות משמעותית מאוד בכל הקשור לביטוחים. כשהסיכויים לממש את ביטוח פוחתים – מחיר הפוליסה פוחת בהתאם. נראה כי בקרוב, ניתן יהיה לרכוש ביטוח ארה"ב פספורט דרכון ירוק – לבעלי הדרכון הירוק, כמובן, כלומר למחלימים מקורונה ולמתחסנים כנגדה.


משמעות הביטוח נסיעות לחו''ל 
היכולת לרכוש ביטוח נסיעות לארה"ב במחירים טובים יותר הוא משמעותי ביותר, בעיקר עבור הנוסעים המתמידים של קו ישראל-ארה"ב. עבור אנשים שנוסעים פעמים רבות לארה"ב לצרכי עבודה, משפחה או פנאי, הוזלת העלויות הזו יכולה להיות משמעותית ביותר.
ככל הנראה, ביטוח אדם שאיננו מחזיק בדרכון ירוק ימשיך להיות לא-משתלם עבור חברות הביטוח. כלומר, מי שאיננו מחזיק בדרכון ירוק ייאלץ לשלם סכומים גדולים במיוחד עבור ביטוח הנסיעות, או שלא יוכל לרכוש פוליסת ביטוח נסיעות כלל. כלומר, הוא עשוי להציב את עצמו בתסבוכת משמעותית במקרה של מחלה או פציעה.
כיסויי הביטוח
ביטוח ארה"ב פספורט דרכון ירוק מוצע על ידי חברות ביטוח שונות וככל הנראה – יוצע על ידי יותר ויותר חברות ביטוח ככל שיעבור הזמן. מאחר ומדובר בחברות ביטוח שונות ונפרדות זו מזו, כל חברה מציעה כיסויים ותנאים מעט שונים במסגרת הפוליסה שלה.
מסיבה זו, ישנה חשיבות רבה להשוואת הפוליסות השונות הקיימות בשוק. בשל העלייה בסבירות להזדקק לטיפול רפואי בחו"ל בשל הנגיף, ישנה חשיבות גדולה יותר לתנאי הפוליסה.


השוואת הביטוחים הקיימים
ניתן, כאמור, לבצע השוואה בין הפוליסות השונות באופן עצמאי. אפשרות נוספת היא היעזרות בשירותיה של סוכנות ביטוח מקצועית כ-I-SAFE, אשר יכולה לבצע את ההשוואה עבורך. נוסף על ההשוואה, כסוכנות מובילה, בכוחנו להתמקח עבורך אל מול חברות הביטוח, התמקחות שאיננה אפשרית במקרה של לקוח פרטי.
כאמור, כשמדובר על ביטוח ארה"ב פספורט דרכון ירוק, החל משנת 2020 עולם ביטוחי הנסיעות שינה את פניו. הכרת השינויים הללו, המהלכים העומדים מאחוריהם והאפשרויות השונות הקיימות משמעותית מאוד בעת רכישת פוליסת ביטוח ועשויה להיות בעלת השפעה על אירועי חירום שונים בחו"ל.
כדי לצאת לטיול בארה"ב עם דרכון ירוק ועם כל הכיסויים הנכונים, כדאי לך לפנות אלינו כבר כעת ונשמח לעמוד לרשותך

 

פנו אלינו לקבלת מחירים עדכניים של ביטוח נסיעות ארה''ב

צוות I-SAFE 09-7457046