האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו

דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל

דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל

דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל


קיבלת חיסון לקורונה ויש לך רצון לטוס? האם ניתן לטוס לחו"ל ולהיות מבוטחים רפואית בעידן הקורונה? כיצד עובד ביטוח הנסיעות עבור מחוסני הקורונה?
אנשים רבים שואלים את עצמם שאלות לגבי דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל וכיסויים אפשריים לביטוח, אין ספק כי תקופת הקורונה הכניסה בלבול רב ונשמח לעשות בנושא סדר. הדרכון הירוק הוא למעשה אישור על כך שאדם קיבל חיסון קורונה, הדבר מפחית באופן משמעותי את הסיכונים השונים הכרוכים בנסיעה לכל היעדים ובמידה מסוימת החיסונים פותחים שוב את השמיים.


דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל – נסיעה לכל מקום עם ביטוח רפואי
הדרכון הירוק שינה את כללי המשחק. מי שמחוסן כיום לקורונה יכול לטוס כמעט לכל יעד, בידיעה ובביטחון כי אינו יכול לחלות בקורונה במהלך הנסיעה, להביא אותה עמו חזרה ארצה או לשהות בבידוד. הדבר משנה את כללי המשחק ופותח את השמיים מחדש עבור רבים שחששו לאורך המגפה לטוס.


מעבר לעובדה שיש כיסוי ביטוחי, הטיסה עצמה היוותה סיכונים נוספים כמו למשל הסיכון בבידוד במלונית במהלך השבועיים לאחר החזרה ארצה, בידוד לפני טיסה שעלול להביא לביטולה ולהפסדי כספים ועוד. דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל מאפשר לאנשים לחזור לטייל, לעשות עסקים ולהתנועע בעולם ממש כמו בעבר.


מה כדאי לדעת על ביטוח הנסיעות בעידן הקורונה?
אין ספק כי עידן הקורונה שינה את עולם הביטוחים וישנם כמה דברים שהשתנו, עם עבור אלה שמחזיקים בדרכון הירוק. מדיניות ביטולים מכל צורך שהוא, כולל בידוד של הטס עצמו או של מי שעתיד לטוס אתו, מצריכה תשלומים נוספים בהם יש לשאת בעת החתימה על הביטוח. כמו כן, גם המחזיקים דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל לעיתים מחויבים בהצהרה רפואית לפני הטיסה ובהצגת מסמכים, בעיקר מעל גיל 70. חשוב להבין שהמגפה חדשה, לומדים אותה כל העת ולכן עד שידעו טוב יותר מהם הסיכונים גם למחוסנים, יהיו חריגים בהם יש להתחשב בעת החתימה על הביטוח.


מהי חובת הדיווח?
כאשר חותמים על פוליסת ביטוח רפואי לפני טיסה לחו"ל על הטסים לדווח באופן מדויק על מצבם הבריאותי. ללא שום קשר לעידן הקורונה, אך במיוחד בתקופה כזו, על כל אדם לתת הצהרה מלאה לגבי מצבו הרפואי, כדי להבטיח שבמקרה שחלילה יצטרך כיסוי בריאותי בעת השהייה בחו"ל הדבר יהיה מעוגן בפוליסה.


כדאי להבין -  גם בעלי דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל הוא חובה, ישנם מצבים רפואיים רבים להם אדם יכול להיקלע בנסיעות בחו"ל, בלי שום קשר לעידן הקורונה. הדיווח המלא והנכון יבטיח כיסוי מלא ומתאים וכמובן ימנע הוצאות כספיות מיותרות ועוגמת נפש.
טסים לחו"ל רגועים


I-SAFE סוכנות ביטוח הנה שחקנית ותיקה בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל. כיום יותר מתמיד אנו שמים את כל הניסיון שלנו כדי לסייע לאנשים לטוס לחו"ל כשהם מכוסים מבחינה רפואית לכל תרחיש אפשרי.


דרכון ירוק ביטוח נסיעות לחו"ל הוא לא עסק לחובבנים, ביכולתך ליצור קשר עם  של I-SAFE סוכנות ביטוח ואנו נסייע לך לטוס בראש שקט ורגוע

נשמח לענות על כל שאלה - 097457046