האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה

ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה

ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה


כמה עולה ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה? איפה מומלץ לעשות ביטוח לעמדת טעינה חשמלית? האם ישנו ביטוח מיוחד לעמדת טעינה חשמלית מהירה לרכב חשמלי?


היתרונות הכלכליים של רכבים חשמליים הם רבים מאחר שבשימוש השגרתי הם צורכים חשמל אשר זול בצורה משמעותית מדלק אך, חשוב לזכור שאלו מכונות יקרות המשתמשות בטכנולוגיות מתקדמות ומצריכות מקור חשמל אמין. בדומה לפלאפון ללא מטען, כאשר אין בהישג ידך עמדת טעינה חשמלית הרכב החשמלי יכול להפוך לספסל נוח במקרה הטוב. בדומה לרכב החשמלי עצמו, עמדת טעינה חשמלית מכילה חלקים יקרים אשר מתבלים עם הזמן והשימוש וביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה יבטיח כי הוצאות על תיקונים לא ישבשו את השימוש שלך ברכב או יגיעו לגבהים אסטרונומיים.
מה ההבדל בין ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה לביטוח עמדת טעינה רגילה?
עמדת טעינה מהירה, אף על פי שמחירה אינו יקר בהרבה מעמדת טעינה רגילה, מספקת לך את האפשרות להטעין את הרכב החשמלי שלך לחלוטין בזמן קצר ובכך להימנע ממקרים בהם אחוזי הסוללה של הרכב שלך יפתיעו אותך.


מבחינת ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה, חשוב לזכור שזהו מוצר יקר יותר אשר משתמש בזרם חשמלי גבוה יותר ונשאר כל היום חשוף לאיתני הטבע. עובדה זו הופכת את הביטוח של עמדת טעינה חשמלית מהירה לעוד יותר קריטי כדי להגן עלייך מפני הוצאות על תיקונים שייגרמו לעמדת הטעינה המהירה שלך עם הזמן, עקב תאונות ואפילו נגד נזק בזדון.


זרם חשמל גבוה בחנייה שלך
עמדת טעינה חשמלית מהירה לרכב חשמלי מתחברת באופן ישיר לתשתיות החשמל בבית או בעסק שלך. המיקום שלה, היכן שהרכב שלך חונה בדרך כלל, משאיר אותה חשופה לפגיעות מצד נהגים אחרים, גורמים עברייניים ומזגי אוויר קיצוניים. שילוב שני גורמים אלו יכול להוביל למגוון רחב של אירועים שבהם תיפול עלייך האחריות לתיקון נזקים בעמדת הטעינה עצמה, תשתיות החשמל בבית או בעסק שלך, רכוש ציבורי או פרטי בסביבת העמדה ואף פציעות של עוברי אורח.


כמה עולה ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה?
ביטוח הוא אינו מוצר מדף ותוכנית ביטוח אשר תכסה אותך לחלוטין במחיר הנמוך ביותר צריכה להתאים לצרכים הספציפיים שלך. מסיבה זו, כדי להבין אילו מהגורמים המשפיעים על עלויות ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה רלוונטיים עבורך יש ליצור קשר עם סוכן ביטוח מקצועי. הגורמים אשר נכללים בשקלול הביטוח הם סוג עמדת הטעינה שברשותך, מרחק העמדה מתשתית החשמל ואף סוג האחריות אשר ניתנה לך על ידי היצרן.
I-SAFE סוכנת ביטוח שנמצאת במרחק שיחת טלפון אחת
כבר במהלך שיחת הטלפון הראשונית והלא מחייבת נוכל לשמוע את הצרכים שלך, לספק לך ייעוץ רלוונטי ללא התחייבות ואף להשתמש במערכות המתקדמות שלנו כדי לתת לך הצעות מתחרות על ביטוח עמדת טעינה חשמלית מהירה מתשע חברות הביטוח המובילות בארץ.

סכונות ביטוח I-SAFE       09-7457046