האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח ספורט – בטוח שצריך ביטוח

ביטוח ספורט – בטוח שצריך ביטוח

ביטוח ספורט – בטוח שצריך ביטוח

הפרדוקס הכי מצחיק הוא שאנשי הספורט אינם בריאים כל כך כמו שחשבו, משום שהם מועדים יותר לפציעות ספורט בגוף, גם בשל שימוש עודף בחומרים כמו יוד ובמתקנים היוצרים עומס על הגוף, ובכך למעשה הסיכון הגופני שלהם גובר עד מאוד. העניין הוא שאם ספורטאים מקצוענים זקוקים לביטוח משום שהם יודעים מצוין מה ספורט עלול לגרום, הרי  שעל אחת כמה וכמה ספורטאים חובבים או ברמות נמוכות מכך שמתחילים לעסוק בתחביבי ספורט שונים, זקוקים לביטוח. ללא ביטוח העיסוק הזה מסוכן, בכל רמה שהיא, וזה ודאי למדי.

 

אנשי המקצוע של הספורט

בישראל ובכל מקום מתוקן בעולם, כל אנשי המקצוע העוסקים בספורט – מאמנים, מדריכים, מורים – מחויבים לעבור תהליך הכשרה ארוך שמסמיך אותם עם תעודות ורישיונות מתאימים לעסוק בספורט ולאמן אתכם. העניין רציני כל כך שהוא שקול כמעט לתרפיה וטיפול רפואי, משום שמדובר בטיפול והתעסקות בגוף האדם שבמידה ונעשים לא נכון וללא ידע – עלולים לגרום לנזק בלתי הפיך ואף למוות. כל העוסקים בכל ענפי הספורט בישראל חייבים להיות מבוטחים, הן כשהם פועלים במתחמים והן במתקנים השונים בכל שטח שהוא. הביטוח מבטיח שהם מוסכמים לעסוק בענף זה ולעבוד עם אנשים, ומבטיח את המתאמנים שלהם מפני פגיעות שנעשות ללא ידע. במקרה של פגיעה שהיא בלתי נמנעת בגלל תאונה, הביטוח דואג לפחות לנפגע ולא מפקיר אותו לפציעה ללא טיפול ממשי.

 

ענפי ספורט מסוכנים

אם תבחרו לעסוק בענפי ספורט שנחשבים מסוכנים כמו ספורט מוטורי על שניים ועל ארבע ברור לכם שתצטרכו לבטח את עצמכם משום שספורט מוטורי אתגרי כרוך בסיכונים רבים. כמו כן, ביטוחי ספורט כאלה חייבים לבטח את הנפגעים הנוספים מהפעילות שלכם משום שאינכם לבד על הכביש. כלומר, זהו לא רק תחביב חביב ומעניין אלא גורם סיכון של ממש גם כאשר אתם מיומנים למדי בשימוש בכלי הרכב. סיכונים נוספים יכולים להיגרם לכם או ליריבים שלכם באמנויות הלחימה השונות, כמובן, וגם זה נחשב לספורט שיש לבטח מפני הפגיעות שעלולות לקרות בו.

 

ביטוחי ספורט למתקנים ומתחמים

ודאו שלמקום שבו אתם מתאמנים יש ביטוח ויש תחזוקה הולמת כתוצאה מכך של כל המתקנים. כבר קרו תאונות רבות למי שעסק בספורט במתחמים המיועדים לכך בשטח מוניציפלי, אבל האחריות לביטוח שהגיע למתאמן נפלה בין הכיסאות בין הגופים השונים שהיו אחראים לתפעול המקום. אם אתם מתאמנים או לומדים בבתי ספר לספורט, ודאו שהם לא רק מוכרים רשמית ובעלי ידע וניסיון, אלא הם גם מבוטחים כראוי מפני כל התאונות העלולות לקרות לתלמידים החדשים שהם מטבע הדברים מיומנים פחות. אתם אמורים להיות מכוסים בשטח בית הספר מפני תאונות כאלה. ההבדל הביטוחי בין אימון אצל מדריכים מוסמכים בעלי רישיונות ובתי ספר מבוטחים לבין כאלה שלא הוא ההבדל שבין דאגה לכם כשתיפצעו לבין הפקרות.