האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לתרמילאים / מוצ'ילרים

ביטוח נסיעות לתרמילאים/למוצ'ילרים

ביטוח נסיעות לתרמילאים/למוצ'ילרים

ביטוח נסיעות לתרמילאים / מוצ'ילרים

החלטת לטוס לחו"ל, לטיול ארוך, לנקות את הראש, חופש, הפסקה מהחיים ומהשגרה...
בחרת יעד אטרקטיבי, התארגנת עם עוד איזה חבר, קניתם כרטיסי טיסה... אתם כל היום מתכננים תכנונים ומפנטזים על החוויות, אתם מחכים בקוצר רוח שיגיע התאריך המיוחל ותעלו למטוס.
אז, לפני שאתם עולים למטוס חשוב לזכור את ביטוח הנסיעות לחו"ל!!!
השקעתם כל כך הרבה מחשבה/כסף בטיול, אל תשכחו את הביטוח נסיעות , בשביל זה אנחנו פה...(:
במיוחד לחברה כמוכם קיימים הביטוחים הייעודיים לתרמילאים/למוצ'ילרים, אלה ביטוחי נסיעות  המתאימים לנסיעות של מעל 30 יום והם כוללים בתוכם הרחבות חשובות שעל כל מוצ'ילר לרכוש.
החברות המובילות בתחום הן: מגדל, הפניקס, פספורט קארד - גבול האחריות בפוליסות נע בין 2,000,000 $- 2,500,000 $ והוא כולל כיסויים להוצאות רפואיות, הטסה רפואית לארץ, הוצאות אשפוז בחו"ל, טיפולי חירום בשיניים, כיסוי לרכוש ולמטען והרחבות כמו ספורט אתגרי , איתור חילוץ והצלה, וספורט חורף.


התקשרו עכשיו לקבלת הצעה  09-7457046  או השאירו פרטים

ספורט אתגרי/ ספורט חורף  כולל בתוכו את כל פעילויות האקסטרים:
• ימי - אופנוע ים, גלישת גלים, גלישת רוח, סקי מים, קייט סרפינג, שיט קיאקים, שייט ביאכטה, רפטינג, בננות, מצנח גלישה וצלילה.
• אווירי - צניחה חופשית, רחיפה לא ממונעת (PARAGLIDING), גלישה אווירית (לא ממונעת) ודאייה.
• גבהים - גלישה מצוקים, סנפלינג, טיפוס הרים וצוקים, באנג'י וטיפוס קירות
• ספורט חורף – סקי סנואבורד מזחלות ועוד


איתור חילוץ והצלה- חיליק מגנוס האגדי!


במידה ואתם נעלמים מהרדאר מסיבה כלשהי- נותק הקשר ואתם על סטטוס אבודים- המחלצים של חיליק מגנוס יגיעו עם משלחת חיפוש ויחזירו אתכם לארץ בשלום. לדוגמה- בתאריך 25/4/2015 היתה רעידת אדמה בעוצמה 6.7 בנפאל.... היו המון תרמילאים ישראליים שנכחו באזור והזדקקו לעזרה, לטובתם ולמזלם הופעלו צוותי חילוץ של חיליק מגנוס שהגיעו להציל אותם ולהחזירם לישראל.
נקודה חשובה! ברוב הפוליסות, תלוי לאזור אליו אתם טסים-אין השתתפות עצמית. כשאתם בחו"ל לתקופה ארוכה, אין לדעת מתי תזדקקו לסיוע רפואי- ברוב הפוליסות של התרמילאים אתם זכאים להחזר כספי על הוצאות רפואיות, כלומר, כשאתם חוזרים לארץ אתם מגישים קבלות ומקבלים את כספכם בחזרה ללא כל השתתפות עצמית מצדכם. הביטוח דואג להחזיר לכם את הכסף שהוצאתם על רופאים, תרופות מרשם דחופות והליכים רפואיים אחרים.
בפוליסה של הפספורט קארד אתם אף מקבלים כרטיס מגנטי בעזרתו אתם משלמים את התביעה במקום ובעצם נמנעים מאיסוף הקבלות ומההחזרים. כלומר, התביעה משולמת במקום וללא השתתפות עצמית.
אז תתחילו לארוז ותתקשרו אלינו לסגור את הפינה..... אנחנו פה לשירותכם כדי לענות על כל שאלה ולהתאים את הפוליסה הכי טובה עבורכם 

צוות I-SAFE
09-7457046