האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
ביטוח נסיעות לתאילנד

ביטוח נסיעות לתאילנד

ביטוח נסיעות לתאילנד

תאילנד היא אחת היעדים המדהימים לטייל בהם- אם זו נסיעה של בטן/גב, שופינג, בילויים, טבע והרפתקאות, צלילות, טראקים, פינוק- ממלכת תאילנד עמוסה בכל אלה ועל המטייל בחירה ממגוון גדול של אטרקציות.

לפני שאתם עולים על המטוס למקום המוווושלם הזה, אתם צריכים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. חשוב להקפיד על פוליסה טובה הכוללת סעיפים כמו: הטסה רפואית במקרה חירום, הוצאות אשפוז בחו"ל (טיפול נמרץ, שכר מנתחים, כיסוי מורחב לתרופות ועוד...), יש לשים לב לתקרת הפוליסה והשתתפות העצמית.

 

ביטוח נסיעות בסיסי לא מתאים כל כך לנסיעות מסוג זה- הרי לא מדובר בטיול קצרצר לפריז... מומלץ לרכוש ביטוח הכולל הרחבות כמו ספורט אתגרי/ איתור חילוץ והצלה- גם מי שלא מתכנן מעכשיו איזה פעילות מטורפת שם.....עלול להתחרט וכן לעשות משהו כזה...תאילנד מוציאה ממך דברים אחרים

 

ספורט אתגרי - כל פעילות ספורטיבית- בהתאם לפירוט הבא:

  • ימי - אופנוע ים, גלישת גלים, גלישת רוח, סקי מים, קייט סרפינג, שיט קיאקים, שייט ביאכטה, רפטינג, בננות, מצנח גלישה וצלילה (בתנאי שהמבוטח הינו בעל רישיון צלילה מקיף ותקף כחוק או שהינו צולל בליווי מדריך מוסמך בהתאם לחוק.      
  • אווירי - צניחה חופשית, רחיפה לא ממונעת (PARAGLIDING), גלישה אווירית (לא ממונעת) ודאייה.
  • גבהים - גלישה מצוקים, סנפלינג, טיפוס הרים וצוקים, באנג'י וטיפוס קירות

איתור חילוץ והצלה - אתם תהיו במזרח הרחוק, אולי תטיילו במקומות נידחים ומיוחדים....חשוב לרכוש הרחבה זו! במידה ותיעלמו מהרדאר....ישלחו צוות לחפש ולחלץ אתכם! מדובר במשלחת של חיליק מגנוס- אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם.

דגש חשוב נוסף - ביטוח מטען (כבודה) - מומלץ לא לוותר על סעיף ביטוח המטען שלכם - במידה ותגיעו לשדה התעופה בבנגקוק והמזוודה שלכם לא..... אתם תקבלו פיצוי כספי מהביטוח. אם המזוודה נעלמה לחלוטין ולא הגיעה- כנ"ל והפיצוי גדול אף יותר. במקרה שחס וחלילה נשדדתם, יש לגשת לתחנת המשטרה הקרובה ולהגיש תלונה- לקבל אישור משטרתי עבור הפשע שהתרחש.

 

יש לזכור כי הביטוח הוא אחת  ההוצאות הנלוות לטיול, ממש כמו כרטיסי טיסה, הזמנות לבתי מלון- יש להשקיע בביטוח הנסיעות לחו"ל ובשום פנים ואופן לא לוותר עליו- מדובר בבריאות שלכם ואף אחד לה היה רוצה להישאר עם עול כלכלי עצום!!!

 

טיסה נעימה
לשירותכם צוות I-SAE בביטוח נסיעות