האתר אינו נתמך בדפדפן זה
אנא שדרגו לדפדפן חדש יותר
chrome firefox explorer safari opera

שדה חובה

להזמנות 09-7457046
מגדל
חבילות ביטוח דירה

ביטוח דירה

ביטוח דירה

ביטוח דירה מורכב מביטוח מבנה וביטוח תכולה.

ביום שעשית ביטוח על רכושך היקר ביותר, קיבלת שקט נפשי, אתה מכוסה, בטוח ומוגן.

ביטוח הדירה נועד להגן עליך במקרה של נזק למבנה הדירה ולתכולתה בשל סיכונים וקטסטרופות כגון: שריפה, הצפה, רעידת אדמה, פריצה, גניבה, שוד, אסונות טבע (ברקים, רעמים, סערות), נזקי מים וצנרת (בתוספת תשלום), נזק בזדון ומפגעים נוספים העלולים לגרום לנזק כספי משמעותי ואף להשאיר אותך ואת משפחתך ללא קורת גג...

בעלות על דירה או שכירותה מטילה עליך אחריות כלפי משפחתך המתגוררת בדירה אך גם כלפי המבקרים והעובדים בה, לכן במסגרת ביטוח התכולה תהיה מוגן בנוסף לכיסוי נזקי הרכוש, גם בביטוח כלפי צד ג' ובביטוח חבות המעבידים כלפי המועסקים על ידך בדירה (כיסוי במקרה של תביעה ע"י אדם הנפגע בדירה או תביעה ע"י עובד משק בית).

 

* שמאי תוך 24 שעות - במקרה של גרימת נזק לרכוש המבוטח, השמאי שלנו יגיע לאמוד את הנזק לא יאוחר מ-24 שעות לאחר הודעתך. אנו נעשה כל מאמץ כדי להחזיר אתכם לשגרת החיים במהירות האפשרית, ולספק הערכת נזק מהירה.

 

מה מכסה ביטוח מבנה?

כל אחד מאתנו משקיע שנים של עבודה וסכומים גדולים של כסף כדי שנוכל לבנות או לקנות בית משלנו, כל ההשקעה הזו יכולה לרדת לטמיון בשנייה אחת...

ביטוח מבנה לדירה הינו ביטוח אשר יכסה אתכם על נזקים העלולים להיגרם למבנה הדירה או הבית אשר אתם גרים בו (חלונות הבית, הקירות, הרצפה, התקרה, הגג, הדלתות, וכד') וכן חלקים הצמודים למבנה (מתקני חימום והסקה, מחסן, צנרת, מרפסות, מתקני חשמל, שערים וגדרות וכד').

במידה וקרה נזק אשר מכוסה בפוליסה, הפיצוי שאתם תקבלו יהיה על הנזק הישיר אשר נגרם למבנה ועל ההוצאות העקיפות אשר נגרמו לכם בגלל הנזק כגון: שכר אדריכלים, עלות שמאי, עלויות מהנדסים, קבלנים שונים, יועצים, הוצאות על פינוי ההריסות ואובדן של שכר דירה (על פי תנאי הפוליסה).

אנו נבחר בקפידה את התכנית המתאימה לך על פי צרכיך. המומחים שלנו מלווים אותך בכל הרגעים החשובים לך, ברגע האמת ובשלב התביעות.

 

מה מכסה ביטוח תכולה?

הרהיטים שלך צפים בבית? גנבו לך את מערכת הקולנוע הביתית? נשרף חדר השינה? בשביל זה יש ביטוח תכולת דירה. כל נזק הנגרם לרכוש בדירה מכוסה על ידי הביטוח. הכיסוי כולל מגוון רחב של סיכונים (פריצות, גניבות, מקרי שוד, שריפות, שיטפונות והצפות ממקורות מים שהם חיצוניים, רעמים וברקים, התפוצצויות, סערות, פגיעות שנעשו בזדון ועוד).
מלבד פיצוי על נזק שנגרם לרכוש, הכיסוי של ביטוח התכולה מכסה גם:

  • אחריות כלפי צד ג' ( צד שלישי)
  • כיסוי אחריות מעביד עבור עובדי משק הבית
  • כיסוי עבור החפצים האישיים של עובדי משק הבית
  • כיסוי של חפצים אישיים שנמצאים מחוץ לדירה (כפי שמפורט בפוליסה)
  • כיסוי של נזק תאונתי שנגרם למכשיר הטלוויזיה, למחשב ולמערכות קול מסיבה חיצונית


מה עוד ניתן וכדאי לבטח?
שרות אחזקה ותיקון למכשירי חשמל ואלקטרוניקה, טיפול בנזקי צנרת, טיפול פסיכולוגי מיידי, כיסוי לנזק הנגרם לדברי ערך גם בעת המצאם , מבני עזר

המלצות

לאחר שיש לך ביטוח דירה מבנה או תכולה תבקשו מסוכן הביטוח שלכם שישלח שמאי בכדי שיהיה סקר תכולה בפוליסה! ברגע שיש הערכת שמאי לתכולה זה יחסוך לך המון כאב ראש ביום הדין...

והכי חשוב שבמקום לזכור כמה עלה כל דבר ואיפה ההוכחות שאכן הפריט המסויים  הזה היה בדירה! הכל רשום!

 

שאלות נפוצות בביטוח דירה

 

לפרטים נוספים אודות ביטוח דירה צרו קשר

צוות I-SAFE